Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örökbefogadtunk egy 10 hetes...

Örökbefogadtunk egy 10 hetes tacskót,elkapta a parvót 6 napot töltött a klinikán Túl fogja élni?

Figyelt kérdés
6 nap klinikai kezelés után ma hoztam haza nagyon de nagyon sovány szegénykém és még mindig van hányás,semmit nem eszik,nem iszik csak azt amit az orvos utasítására fecskendővel beadunk neki.Rettegünk attól hogy elfogjuk őt veszíteni.Van hasonló tapasztalatotok?

2022. júl. 25. 23:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
26%
Nincs hasonló tapasztalatom, ugyanis én nem pènzelek mocskos szapikat, nem kell azonnal occojergugya. Vagy irokbefigadok menhelyrol vagy tenyesztotol vasarolok. Gratulalok hogy támogattad ezt a mocskos iparàgat, latom, mennyire erdekel a kutya sorsa…
2022. júl. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
30%
Miert kelett volna kijonni az orvosnak?! A kutya nincs lebetonozva. Fogod berakod a kocsiba es elviszed orvoshoz. Tenyleg vegignezted ahogy az oltatlan szapis kevereked (nem tacsko, bocs) nem kap oltast es veszelybe sodrod az egyebkent is betegsegekkel sulytott nyomorusagos kis eletet, mert tul hulye vagy tul lusta vagy elvinni beoltatni? Süllyedj el!
2022. júl. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon hallgat, nyílván szerencsétlen kiskutya meghalt. Az ilyennek nem való állat!
2022. júl. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
#13: Amilyen kommentek itt érkeztek, arra a legjobb, ha nem válaszol, majd csak a legvégén.
2022. júl. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
14, volt már egy másik kérdése is a témában....
2022. júl. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nem fogok senkinek semmi rosszat irni vagy kívánni.Mindent megtettem a kicsiért amit csak lehetett,elvittem volna oltani de nem ért rá a doki,akkor hová vigyem? utólag már valóban okos mindenki. Sajnos elveszítettük igen.Mély fájdalom gyötör a mai napig de azt mondjátok hogy süllyedjek el mert nem ismertek,nem tudjátok milyen ember vagyok.Szégyeljétek magatokat.Segitségért,tanácsért fodultam hozzátok köszönöm annak aki hasznos tanácsot adott, illetve segíteni szeretett volna,hálás vagyok nektek. Köszönöm,a többiekhez pedig nincs semmi mondanivalóm.
2022. aug. 8. 22:25
 17/25 anonim ***** válasza:
78%
Most másik kiskutyát akarsz, akkor fogadd meg a tanácsot: szapitól soha nem veszünk kutyát! Menj el a közeli menhelyre, hagyd, hogy a kutya válasszon, kapsz hozzá oltási könyvet, chipet is, nem fog elpusztulni. Legyen benne sok örömöd.
2022. aug. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Tisztázni szeretném,nem szaporítótól volt a kicsi.Nem támogatom a hasonló dolgokat.Nem vagyok ostoba úgy ahogy irtad ugyanis mi a legjobbat akartuk neki.Szeretetben nevelni mint családtagot de mivel hogy te már személyeskedsz így én is ezt teszem,mert te csak a negatív oldalát nézed,a hibát keresed mindenkiben holott igazán magadba nézhetnél hogy bizony te is hibáztál már az életben,de az ilyet a magadfajta elfelejti
2022. aug. 10. 09:58
 19/25 anonim ***** válasza:
32%
Mindenki hibázik, de azért nem ekkorát, hogy egy ártatlan állat életébe kerüljön.
2022. aug. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Elég volt már a téma bocolgatásából.Ahonnan hoztam a kicsit korábban elpusztult sajnos egy másik kutya is amiről sajnos utólag értesültem,tudni illik a parvo elél a kertben akar 3-4 évig is,a kicsi már ott beteg volt csak nálunk jött ki teljesen mert eleve beteg környezetbe született,megmondta az állatorvos is, gondolom nála nem vagytok okosabbak. Köszönöm szépen, további hozzászolásokra nem vagyok hajlandó válaszolni.Sziasztok
2022. aug. 10. 21:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!