Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaiskolában ovis foglalkozá...

Kutyaiskolában ovis foglalkozáshoz máshol sem kérik az oltási papirokat? Nekem ez furi.

Figyelt kérdés
Kutyánk 3 alkalmas kutyaoviban volt de semmi változást nem veszek észre.
2022. júl. 27. 11:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Igazából csak stresszelt a kutyus, kergetőztek is de hasmenése lett, a behívást nem tanították meg csak mindenki próbálkozott. Mást nem tanultak. Nekem egy csalódás volt.
2022. júl. 27. 11:47
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Nálunk még az oltás helyét is megnézte a pedellus néni.
2022. júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
3 alkalomtol mit varsz egy kolyoknel?! Kolyok, az a dolga hogy jatszon. Behivasa stabilan meg majd egy evea korara lesz. A mi sportkutyaink kb 1.5-2 eves korulra vannak keszen. Heti 5 nap edzes… nem 3 kosza alkalom…
2022. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
A kutyaovi nekem is csalódás volt, kár érte pénzt kiadni. A “kistestű” csoportba beraktak közepeseket is, szerencsétlen kiskutyámat folyton felborították meg terrorizálták. Én egy olyan foglalkozást találtam, ami kimondottan kistestű kutyáknak van és bármikor lehet csatlakozni. Olcsóbb is mint a kutyaovi és tanítanak alapparancsokat, behívást, van agility is. Nekem sokkal jobban tetszett és a kutyám is élvezte, mert vele egy súlycsoportú kutyusokkal játszhatott. Hasznosabbnak is éreztem, mint az ovit, ott semmit nem tanultunk. Keress valami más foglalkozást. Ja és az gáz, hogy nem kérik el az oltási könyvet, elég kontár banda lehet.
2022. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

3 alkalomtól mégis, mit vársz? A kölyökkutyád vizsgázik a végén engedelmesre?

Az ovi arra jó, hogy játsszon, elfogadja a más, idegen kutyákat, az oktató pedig néhány alap elváráshoz segítséget adjon, hogyan kell megtanítani a kutyának.

2022. júl. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Előre sajnálom a kutyádat, hogy 3 alkalom után csodát vársz, rá egy kicsi kölyöktől...
2022. júl. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nyilván nem csodát várok. De valamiért fizettünk. Ez egy nyilvános kutyafuttató.
2022. júl. 27. 14:21
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az nem kutyaovi, ahol 3 alkalom és vége.

Rossz helyre mentél.

Sajnos, kezdő kutyásoknak elég a kutyaovi kifejezést látni és belevágnak.

Ahol kutyaovit hírdetnek, általában le van írva milyen korig fogadnak kutyákat és mit igérnek foglalkozásként.

2022. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván nem csodát várok. De valamiért fizettünk."


Verd le rajtuk. Csak a tandíjat nyúlják le, amúgy meg kamu az egész nevelés.

2022. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

De miért a behíváson van a hangsúly?


Ha stresszel a kutya és 'asznak kezelni, az GOND. Ha rámásznak, de neki ez sok és nem kezelik az oktatók, az GOND. Ezek azok amik miatt érdemes otthagyni egy ovit.


Viszont, ha agyon terheled a kölyökkutyádat, az később lesz gond. Sok tud lenni, nekik is.

2022. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!