Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Helyes ez a sorrend minőség...

Helyes ez a sorrend minőség szerint? Ha nem, akkor kijavítanátok?

Figyelt kérdés
Purina Pro Plan - Brit Care - Visán Optimanova - Taste of the Wild - Real Nature Wilderness - Orijen

2022. júl. 30. 19:55
 1/6 A kérdező kommentje:

Ami alapján a sorrendet állítottam: húsmenniység + töltöanyag + egyéb hasznos kiegészítők.

Purina Pro Plan: Kevés hús, töltőanyag búza, kukorica, szója.

Brit Care: Közepes mennyiségű hús, töltőanyag rizs, krumpli.

Visán Optimanova: Sok hús, töltőanyag rizs, krumpli.

Taste of the Wild: Közepes mennyiségű hús, töltőanyag zöldség, gyümölcs, édesburgonya.

Real Nature Wilderness: Sok hús, töltőanyag zöldség, gyümölcs, hüvelyesek.

Orijen: Sok hús, töltőanyag zöldség, gyümölcs, gyógynövények.

2022. júl. 30. 20:02
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem pont fordítva, az Orijen a legjobb és a Purina a legrosszabb.
2022. júl. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Azt a Visán-t nem ismerem, de szerintem stimmel. A szempontrendszert még az adalékanyagokkal egészíteném ki, de ebben is az Orijen lesz a legjobb, mert ahhoz egy dolgot adnak hozzá, cinket, minden más a feldolgozott nyersanyagokból kerül bele.
2022. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi. Még annyi, hogy az első kettő közé betenném a Brit Premiumot, közepesen sok hús, de ugyanúgy búza, kukorica.

Amúgy ha tudtok alternatívát erre a sorendre, szívesen fogadom.

Pl Pro Plan helyett Josera(bár itt rizs meg burgonya van a bárányos és halas verzióknál, de mindkettőnél 50+ % a töltőanyag első helyen, szerintem egykutya a Pro Plannal). Akkor a Brit Premium helyett mondjuk Eukanuba 40% csirke és pulykahússal. Brit Care helyett Premiere 40% körüli marhahússal, rizzsel, burgonyával. Visán helyett talán a Simpsons Premium, bár nem lehet tudni biztosan a húsmennyiséget, de kb ugyanolyan összetevőkkel dolgozik. TotW helyett szerintem Wolf of Wilderness. RNW helyett egyértelműen Carnilove, majdnem teljesen egyforma, utóbbi drágább. Orijennel talán a Platinum felveheti a harcot, mert az meg Barfhoz nagyon közeli gyártmány, amiről meg köztudott, hogy a lehető legjobb.

Ez is ok?

2022. júl. 30. 20:38
 5/6 A kérdező kommentje:

Szóval:

1. Pro Plan - Brit Premium - Brit Care - Visán Optimanova - Taste of the Wild - Real Nature Wilderness - Orijen


2. Josre - Eukanuba - Premiere -Best Meat - Simpsons Premium - Wolf of Wilderness - Carnilove - Platinum

2022. júl. 30. 20:42
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

Nehéz ennyi márkából sorrendet felállítani, mert egy adott márkán belül is van sokféle táp, de az utolsó 2-3 helyezett már tényleg nagyon jónak számít.

Én aszerint szoktam választani, hogy ne legyen benne gabona és mesterséges adalékanyagok, valamint min. 50% legyen a hústartalma. És akkor ezek alapján szoktam olyat választani, amit megenged a pénztárcám, az Orijen szerintem már nagyon drága, most N&D-t szoktam venni.

2022. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!