Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez így tényleg jó lenne neki?

Ez így tényleg jó lenne neki?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy jót tesz a kutyának ha heti egyszer nyers tojást keverek a tápjához, esetleg néhány bogyós gyümölcsöt meg olajat (oliva, lenmag, kókusz). Azt mondják szebb lesz a szőre, de csodát nem várok. Ha külsőre nem is lesz változás, ezektől erősebb lesz az immunrendszere, egészségesebb lesz? Illetve vannak még ilyen "trükkök" amiket megosztanátok velem?

Eddig hobbi "kutyáim" voltak, de pár éven belül szeretnék egy komolyabb kutyát, addig is minél többet tanulni róluk, felkészülni rá. Köszönöm ha segítetek!



2022. aug. 5. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Olvasgass a barfshop.hu blogjában, ott sok cikk van táplálékkiegészítőkről, ezeket nem csak barfos etetés esetén lehet használni. Szőrre-bőrre, immunrendszerre stb. is vannak táplálékkiegészítők.

A nyers tojás etetése régi dolog, én 32 éve tartok kutyát, és már annak idején is ajánlották, igaz, akkor még nem voltak olyan tápok, mint manapság. A régiek tapasztalat alapján használtak ilyen "trükköket", nekik egészen biztosan bevált.

A kókuszolaj egyik hatóanyag valóban nagyon jót tesz az immunrendszernek, autoimmun beteg kutyát tartott csaknem tünetmentesen közel 8 évig (ez saját tapasztalat). De ha nincs betegség, akkor minden ilyesmit maximum kúraszerűen szabad és érdemes adni.

2022. aug. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítő választ ☺️
2022. aug. 5. 12:15
 3/3 anonim ***** válasza:
a tojás jót tesz nekik azt tudom, adhatsz neki gyümölcsöket zöldségeket, répa, alma, banán stb a túró segíti az emésztésüket de még nagyon sok ilyen dolog van
2022. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!