Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Afrodité,Aténa,Atina?

Afrodité,Aténa,Atina?

Figyelt kérdés

Hallottatok ilyen nevű kutyát?

Adnátok valamelyik nevet mert tetszik?


2022. aug. 6. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerek ilyet és nem érdemes kutyának ilyen hosszú nevet adni. Egy - vagy kétszótagúra jobban figyel.
2022. aug. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyerekként nagyon szerettem volna egy Afrodité nevű ausztrál vörös border collie szukát és az volt a terv, hogy majd kitalálok neki valami jó becézést. Mostmár annyira nem tetszik a név, a három közül az Atina szerintem nem rossz, de biztos, hogy nem az egész nevén szólítanám, hanem mondjuk Titinek vagy csak Tíí-nek.
2022. aug. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ismerek ilyet én sem, és ahogy az 1-es írja, jobb az egy-két szótagos név, könnyebb a kutyának is megjegyeznie és bizonyos helyzetekben a gazdának is fontos, hogy gyorsan, egyértelműen tudjon a kutyának szólni.

Viszont nem mondom, hogy ennél furcsább vagy akár hosszabb nevekkel ne találkoztam volna, így persze az elsődleges szempont, hogy neked tetsszen, de tényleg praktikusabb, ha rövidebb.


A felsorolás alapján egyébként azt hittem, hogy törzskönyvi nevet keresel A betűs alomhoz, mert tk-ban ezek jól mutatnak, de hétköznapokban nekem kicsit nem életszerűek.

2022. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!