Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet még az én kutyám is...

Lehet még az én kutyám is majdnem teljesen fekete?

Figyelt kérdés
Van egy németjuhász jellegű kutyánk, a szülei mindketten majdnem teljesen fekete ordasok. A mi kutyánk is már eléggé fekete, de még nem annyira, mint a szülei. Szerintetek lehet még olyan, ha most 9 hónapos?
2022. aug. 6. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Jó eséllyel fog még változni a színe, de ennyiből a végeredményt nem lehet megmondani.

Nekünk kaukázusi keverék kutyánk konkrétan éveken át alakult színileg. Egy időben még volt egy nagyon érdekes mintázat is a pofáján (szintén 9-12 hónapos kora körül), ami aztán egy évre rá teljesen eltűnt.

2022. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

A németjuhászok a 3-ik vedlés után érik el nagyjából a maradandó színüket. Az ordasok nyárra világosabbak kissé, télre besötétednek.

Szívesen megnéznék egy fotót a fekete ordasodról.

2022. aug. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%

Ezert jobb felnott kutyat hozni vagy venni,mert minden latszik mar rajta: szine,merete,szemelyisege stb.


Mi azert aggodtunk,nehogy kis nyeszlett anyaghianyos legyen a kutyank felnottkorara. Pedig 8 honaposan vettem.

2022. aug. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

Talan inkabb tenyesztotol kene vasarolni 3-as (es kerdezo) es akkor nem er csalodas a kutyaval kapcsolatban!

Szaporitoktol fajtajellegu kevereket kapsz, barmi lehet belole.

2022. aug. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fekete ordas az milyen pontosan?
2022. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!