Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kilenc hetes németjuhásznak...

Hisztynka kérdése:

Kilenc hetes németjuhásznak milyen tápot és csonterősítőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
A tenyésztő biztosan fog mondani, hogy addig mivel etette. Hirtelen tápváltás nem ajánlott.
2022. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Külön csonterősító nem kell .
2022. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Csonterosito?? Inkabb rendes hus meg nyerscsont kell neki.
2022. aug. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Csonterősítő minek? Hogy rosszul fejlődjön és egész életére beteg legyen? Nem volt még soha kutyád, ugye? De neted azért van, mint látszik, nem?
2022. aug. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Én így etettem és 14 évet élt egészségesen:

Reggeli: csirke farhát nyersen, először csak egy, ha felnő megeszik majd 3-at is.

Ebéd: pedigree konzerv, 1 éves koráig junior csirkés, utána adult marhás, eleinte fél-1 kis doboz(200-400g), ha felnő fél nagydoboz is lesz az(600g).

Vacsora: száraztáp, azzal kibírja reggelig, mert jól eltelíti, Pedigree Junior csirkés 1 éves koráig, 300ml-es bögre fele eleinte, 1 éves kortól adult marhás javasolt, 2 bögre.

A száraz tápban van a legtöbb vitamin, amire szüksége van, ezért abból kell a legtöbbet adni, de azért kell neki egy kis nyers csontos, bőrös, porcos is rágni meg konzervhús is, ami puha, így lesz kiegyensúlyozott, erős, egészséges.

Tapasztalat. Az enyém nagytestű, 50 kilós, csupa izom kan kutya volt, még régebben. A mostanit is így etetem, ő még fiatal, 42 kiló, másfél éves lesz, meg fejlődésben.

2022. aug. 8. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Kérdezd meg a tenyésztőt, mivel etette, csonterősítő ennyi idős kutyának nem kell.
2022. aug. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De volt kutyám, 15és fél évet élt.

Ő nem kapott csonterősítőt, de nem voltam benne biztos, hogy nem e lenne rá szükség, így inkább megkérdeztem másokat is.

A normális válaszokat köszönöm szépen!

2022. aug. 8. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!