Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok nekem ajánlani tápot...

Tudnátok nekem ajánlani tápot 13 kilós kutyának?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit adjak neki, eddig juniort evett, de már váltani kellene felnőtt tápra és eddig bármit vettem mind nagy volt neki és nem bírja, vagy nem akarja megenni.

1500/kg áron keresek és 5 kilós kiszerelést, ha létezik ilyen.


2022. aug. 9. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt neki nagy? A mennyiseg? Adj kevesebbet.

A tapszem? Mondjuk azt ketlem, az en 4 kilos kutyam is tokeletesen jol eszi a nagyszemu tapot, van foga, megragja.


A kutyad valoszinuleg valogat; mert megteheti, nem hulye, gondolom azonnal kap mast, ha nem eszik.

Ne hagyd valogatni, ehes kutya enni fog.


Nekunk amugy a brit care bevalt.

2022. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Egy közel 11 kilós ivaros, aktív kan kutyusnak vagyok a gazdija. Számomra is nagy dilemma volt a táp választás és én is 1000-1500 között kerestem eledelt, viszont nem találtam egyenlőre túl sok félét viszont 1-et bátran tudok ajánlani: Belcando. Classic 1600/kg magas hústartalom szuper prémium kutyatáp. Az én kutyusom is nehezen ette meg a nagy szeműt, ezt közepesnek mondanám és szívesen fogyasztja. Az én kutyám aktív ezert 180 grammot adok neki naponta ami 30 napra 5400 grammot jelent. A te kisállatodnak is kb ennyire van szüksége, mi kisállat boltban szerezzük be ezt a tápot lehet kimérősen is venni. Remélem tudtam segíteni, viszont azt fontos tudnod hogyha nagy kiszerelésben veszed még az 1800 ft/ kg is 1500 forint lesz. Zoopluson nézz körül és válassz inkább egy nagy kiszerelést. Valamint táp mellett ajánlom a farkaskonyha húsait jót tesz a szervezetének és nem túl drága.

2022. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Platinum Natural félnedves, hidegen sajtolt, barf étrendre leginkább hasonlító kutyatáp.

5 kilós kiszerelésben kaphatóak, nem teljesen száraz, kemény, szóval biztosan meg tudja enni és nagyon egészséges, van bárányos, marhás, ibériai sertéses, zöldségekkel, édesburgonyával.

Bár 1500-nál drágább, de gondold meg.

[link]

2022. aug. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Ne adj tapot, ki tudja, mi van bennuk valojaban, inkabb fozz neki, nem nagy kunszt.

En mindig magam keszitem a kutyaim etelet.

Olcsobb husok, farhat, zuza, sziv, halfile, kell bele maj, a vitaminok miatt, ezek kb a fele vagy harmada legyen. Aztan zoldsegek, repa, zeller stb. Ez kb negyede, harmada. Es a maradek harmad, negyed a rizs vagy teszta. Kiegesziteskent mehet hozza turo, natur kefir, joghurt, fott egesz tojas, nyers erett gyumolcsok, keves olivaolaj.

Es kesz is a mennyei lakoma.

Osszes kutyam ezen elt, mind eletuk vegeig egeszsegesek, aktivak voltak, 14-16 eveket eltek boldogan.

2022. aug. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4 te el hiszed, hogy ha idebüfögsz, hogy "A táp sz.r, főzzé'!" akkor bárki át fog állni? Vagy mi az elképzelés?


Nekünk a Brit Care táp vált be. (Bár a keretből kilóg, kb 1750/kg)

2022. aug. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!