Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért viselkedik így? Sosem...

Miért viselkedik így? Sosem csinálta ezt eddig.

Figyelt kérdés

Kutyám szagolgatja a csuklómat, könyökhajlatomat és utóbbit bökdösi az orrával. Ugat, izgatott és rám akar ugrálni. Soha nem tett ilyesmit az elmúlt 5 éve alatt. Mi van vele? Miért csinálja ezt?


21/L



2022. aug. 11. 22:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Játszani akar?
2022. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem, biztos hogy nem erről van szó.
2022. aug. 11. 23:14
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Milyen parfümöt hasznàlsz?


Vagy ha nem parfüm valamilyen illat izgatja.


Testàpoló, testolaj? Vagy van valamilyen betegséged? A kutyàk meg szoktàk érezni ezt. Az izadsàg amit kiizzad az ember az alapjàn is. Illetve lehet szimplàn az izzadsàg ami ezt kivàltja.

2022. aug. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy màszott rajtad valamilyen rovar amit te nem vettél észre és utólag annak a szagàt érezte.
2022. aug. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor is csinálja,ha semmilyen illatanyagot nem használtam. Kb. 1 hónapja kezdődött és kb. 2 naponta csinálja. A betegség nekem is eszembe jutott, bejelentkeztem rákszűrésre,de amúgy nem vagyok beteg, ezt is csak olyan megnyugtatásképpen végeztetem el.
2022. aug. 12. 07:16
 6/15 anonim ***** válasza:

Akkor olyan kajàt eszel aminek az illatanyagàra kiizadàskor ìgy reagàl a kutyàd. Vagy lehet van egy pici gyulladàs a szervezetedbe pl. Valamilyen illatanyagot érez ami a szervezetedböl tàvozik izzadàssal.


Testàpolót se szoktàl hasznàlni. Fürdésnél mit hasznàlsz lehet a kozmetikum egyik összetevöjére reagàl ìgy.


Pl. Filmbe a kutya utàlta azokat a nöket akik kókuszos parfümöt hasznàltak a gazdàja legnagyobb szomorùsàgàra.😄 Elkezdett tüsszögni.


Ergo a kutyàdnak lehet tetszik a fürdéskor hasznàlt tisztàlkodàsi szer.

2022. aug. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ja és a kutya a filmben làtvànyosan utàlta és kerülte ezeket a nöket. 😄


Szimplàn szerintem vagy olyan kajàt eszel vagy valamit hasznàlsz fürdésnél , kézmosàsnàl ami nagyon tetszik neki.

2022. aug. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi!
2022. aug. 12. 09:55
 9/15 anonim ***** válasza:

Szìvesen. Ha kaja tudom hülyén fog hangzani és abszurdnak, akkor szimplàn csak kunyizik. 😄 Bàr kételkedek ebben én is, de mivel nagyon meleg van lehet. De ehhez a biokémisi részéhez nem értek. De vannak füszerek aminek az illatanyagàt kiizadja az ember ez alapjàn következtettem.


Ha illat amit fürdésnél hasznàlsz az meg nagyon tetszik neki. Teszteld le. Moss kezet azzal amit fürdéshez hasznàlsz. Mit reagàl.

2022. aug. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
* biokémiai
2022. aug. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!