Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az, amit adhatok a saját...

Mi az, amit adhatok a saját ételemből a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, mint például a kurkuma, amit én napi szinten használok és a kutyakajába is szoktam szórni, vagy a sörélesztő is ilyen. Oké, hogy sok zöldség, gyümölcs, meg persze a hús is ilyen, de ilyen "extrákra" lennék kíváncsi. Jó érzés a sajátomból adni neki, ráadásul a két példát tudom is mennyire egészséges számára is.
2022. aug. 13. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hal, túró, kefir, joghurt, tojás, barnarizs, köles, hajdina, tk zabpehely.

Persze a sok zöldségen, gyümölcsön és húson kívül.

2022. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%

Ha ilyen étrend kiegészítőre gondolsz akkor mehet:

Spirulina

Csipkebogyópor

Zöldkagylópor

Huminsav

Máriatövismag olaj

Ligetszépe olaj

Kendermag olaj

Lenmag olaj


Meg még van itt több is: [link]

2022. aug. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Kurkumat tilos,mert verhigitot tartalmaz (kurkumin) es amiatt bajt okoz,ha megserul es el kene allitani a verzest.


Soreleszto: gomba gyakorlatilag. Nem ajanlott kutyat peneszes sajtal es egyeb gombaval etetni,mert a gyomraban a savas ph a megfelelo nekik a hus es csont emesztesehez.

2022. aug. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
22%

Virsli félék, párizsi és egyéb olcsó felvágottak, lecsó kolbász, csirke farhát, főtt tészta, maradék levesek, főzelékek, köretek.

Ezeket adjuk a kutyának.

2022. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!