Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől félhet a kutyám tőlem?!

Mitől félhet a kutyám tőlem?!

Figyelt kérdés
Van egy 5hónapos németjuhász kutyám. Soha nem bántottam,egyszer húztam a hátsójára mert megszököt ötödjére is,de semmi más!és egyszerűen ha olyan kaját kap akkor odajön és megeszi! de ha jácani vagy siogatni akarom akkor nem engedi szemembe se néz,meg se szagol.Lehet atol hogy én vittem dokihoz oltásé meg egyszer megszököt ugye...és evet mérget.... szal sok szurit kapot és mindig én vittem Mit csinááljak h magamhoz szoktasam? hogy szeressen mást mindenkit szerte családtag szülők
2010. szept. 23. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Tudom, hogy nem ezt kérdezted, de muszáj megjegyezni. Nem tanulja meg a kutya abból, hogy megütöd, hogy nem szabad elmennie. Az ő szemszögéből ez így néz ki: "Hazajöttem, erre a gazdi megüt, haragszik rám. Akkor legközelebb haza se jöjjek?" Amúgy próbálj minél több időt vele tölteni, csak menj oda hozzá, szokjon hozzá, hogy a közelében vagy, aztán utána próbáld lassan simogatni, ha már nem zavarja, hogy ott vagy mellette. Aztán szép lassan játszhattok is. Mióta van nálad? Valószínűleg csak időre van szüksége.
2010. szept. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csúnya vagy.
2010. szept. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaza van az első kommentnek! Fogad összeszorítva meg kellett volna dicsérned a szökésből hazatérő kutyát!

Simogasd sokat és beszélj hozzá. hívd játszani, dobálj neki labdát. Előbb utóbb meg fog szeretni.

2010. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hali!

Nálam van 8hetes kora óta.Jójó nem szeretem az agresziót csak majdnem elpusztult és akkor még az ára forgott bennem nem az hogy szeretem 30eFt azé értitek! jó hát köszi a segítséget próbálkozok:D

2010. szept. 24. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!