Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Étvágytalanság esetén Béres...

Étvágytalanság esetén Béres csepp, vagy Dmguard a jobb?

Figyelt kérdés
Nagyon lefogyott a kutyám, nem nagyon van étvágya. Az orvos azt mondta vegyek neki Béres cseppet, vagy Dmguardot. Szerinte mindegy melyiket választom, a béres csepp kicsivel olcsóbb. Semmi baja egyébként, több vizsgálat is volt nála. Most találtam olyan tápot is, amit szívesebben eszik egyelőre, Taste of the wild, illetve mellé Rocco konzervet eszik. A Dmguard macskámnál már annak idején bejött, igaz ő lábadozott betegségből, de gyorsan lett étvágya ettől a csepptől. Most nem tudom melyiket vegyem.
2022. aug. 15. 13:52
A kérdező szavazást indított:
Béres csepp
DmGuard
15 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs szervi baja, nincs oka az étvágytalanságnak, akkor én elsősorban a hónapok óta tartó brutális melegre gondolnék, mint ok, az időjáráson pedig te nyilván nem tudsz változtatni.

A két immunerősítő közül szerintem is mindegy melyiket választod, mindkettő a magas B vitamin tartalma miatt növelheti az étvágyat.


Ami viszont súlyvesztés ellen hatékony szerintem, hogy tényleg nagyon jó minőségű tápot vásárolj, amiből kevesebb is elég, illetve olyat, aminek magasabb a zsírtartalma, legalább 18-20% körüli.

Ha van időd kiegészítheted ezt a menüt még zsírosabb főtt hússal (jól átfőzve mehet sertés), illetve nálunk a lazac nagy sláger volt és ebből sem kellett sok pluszban. A főttel le tudod váltani a konzervet, sertéssel szerintem árban is jobban jársz, a konzervek ár/érték arányban hiába minőségileg, nagyon nem érik meg, nincs sok tápanyag benne.

Nekem is volt olyan kutyám, amelyik bármennyit evett lemozogta és mindig túl sovány volt, olyan is, amelyik a 35kg-jához soha nem bírta megenni az ajánlott mennyiséget jó minőségű tápból sem, ezek a praktikák mindkettőnél beváltak.

2022. aug. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, ha már egyszer bevált az egyik és jó véleménnyel vagy róla, akkor mi a kérdés?


Én DM Guard-ot adok, nekünk is bevált.

2022. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Vitamint is adhatsz neki, a mi kutyánknak jobb lett tőle az étvágya, de azért vidd el állatorvoshoz is, hogy megvizsgálják nincs-e valami szervi problémája.


ImmunoVet Pets Granulátum Természetes Immunerősítő 150g

2022. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!