Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS mit csinálak? Nagyon fontos.

SOS mit csinálak? Nagyon fontos.

Figyelt kérdés

Hellosztok!ma sétáltatam a kutyusomat dél körül és kiszökött egy szuka kutya,útána a gazdája egy gyerek ment útána és ahogy látszott idegbeteg és szellemi fogyatékos volt az útobbi az biztos mert az isim mellet van egy fogyatékosaknak iskola és oda jár.de csak félig ment elöször a kutyáért mert nem ment a kutya mert látszolag félt tőle szerintem verheti(k) mert elfutott,félt nagyon.persze mikor útánuk jütt vagyis a kutyám útán nem hagytuk hogy oda menjen a mi kutyusunkhoz mert féltünk hogy kifog kapni a kutyus mert a gazdája vagyis a fiú idegbeteg módjára ment a kutya felé ezútán vissza ment szólt az apjának az apja felelete menj útána a fiú ment is a porázzal meg fogta,meg kötötte és lekevert neki egy taslitezútán meg magyarázott neki hogy rossz düg vagy,űtálak stb.... persze mi már jóval arrébb mentünk mert a kis kutyám tépte volna szét őket(vicsorgott,ugatott,és a hátán fel borzolta a szört stb...)ami elég meg lepő volt mert nagyon barátságos,szocializál kutyus,gyerekeket,embereket,kutyákat méretől függöen szeret,cicákat is szereti stb.. ezért inkább elmentünk onnan.nap mint nap amugy járunkl kutyák és emberek között.szólni nem mertem neki mert nagyon idegbetegnek tünt hát így nem szóltunk semmit csak elmentünk .szerintem

sokszor szülhetett legalábbis 1-2-3 x biztosan és szegény csont sovány,emlői meg voltak ereszkedve eléggé eből gondolom hogy nem nagyon kap se enni és elletik agyba-főbe.am fajtatiszta kutya vagyis annak látszik mivel azt nem tudom van e törzskönyve vagy semm de nem valószínű szerintem argentin dog vagy hasonló fajta mert az argentin dogra hasonlitt a legjobban úgyhogy 99%hogy argentin dog.mit tehetnék?valamit egyeltalán lehet csinálni ellene vagy nem?nagyon sajnálom a kutyust :( köszönöm a válaszokat


2010. szept. 23. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
először tanulj meg fogalmazni és helyesen írni, és csak utána játssz oknyomozó állatorvost. hány éves vagy, de komolyan?
2010. szept. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van Argentin Dog fajtamentés! Szerintem ha készítesz pár fotót és gyűjtesz információt valamint egyeztetsz velük, lehet tudnak valamit lépni az ügyben!


[link]


[link]

2010. szept. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
első én legalább segíteni szeretnék és nem vitázni.este van már ezért a helyesírásom pocsék és a fogalmazásom is de nem ez a lényeg amugy köszönöm a válaszod.második köszönöm a válaszod.fényképet nem tudok csinálni sajna róla mert a kerités és a kapun nem nagyon lehet be látni persze be lehet de eszem ágában sincs a közelükbe menni :( de azért a linket meg probálom hátha sikerül fel venni a kapcsolatott.köszönöm szépen a válaszokat
2010. szept. 23. 22:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek! "És" elé mióta teszünk vesszőt,te okos tojás?
2010. szept. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát lehet, hogy ti nem tesztek elé soha, de mi (érettségizettek) teszünk :)
2010. szept. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak:

és elé akkor kerülhet például vessző, ha a tagmondatok határát jelezzük ezzel.

Ettől függetlenül tényleg nehéz volt kihámozni, mit is szeretnél közölni kedves kérdező.

Sokat nem tudsz tenni, esetleg a gazdáival beszélhetsz erről. Felajánlhatod a segítséged. Ha pénzszerzésre van a kutya, kereshetsz jótét lelket, aki megvenné tőlük, hogy jobb életet biztosítson neki.

2010. szept. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem foglalkozzál a saját kutyáddal elsősorban tanítsd meg neki, hogy ne legyen semmilyen helyzetben agresszív ha mellette állsz ez az ami SOS kérdés ...a lényeg mindig az, hogy te kézben tudd tartani az ebed
2010. szept. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!