Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért akarja megenni a kutyám...

Miért akarja megenni a kutyám a saját székletét?mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2022. aug. 18. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem valami olyasmit olvastam régebben hogy érez még benne tápanyagot mert túl hamar átment rajta, és ezért eledelként tekint rá

Vagy valami ilyesmi

2022. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tapanyaghiany.
2022. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Azaz amivel eteted,annyit se er,mint a sajat uruleke.
2022. aug. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Érdekes,10.000-es táp amiben elvileg a legtöbb dokog amire szüksége van megtalálható
2022. aug. 18. 22:58
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem az ára a lényeg. Nem jó a kutyádnak az összetétele. Az enyém a Platinumot nem bírta, amint váltottam másra, egyből nem startolt rá a termékre
2022. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Ez lehet viselkedési probléma is, és tápanyaghiány is.

Úgy tudod kiszűrni hogy melyik, hogy veszel Koprostop-ot. Ha továbbra is eszi, akkor viselkedési probléma.

2022. aug. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Hát én Brit-táppal etetem a sajátom, amit még a gyikes etalon kutyatartók is dicsérnek, mégis mindig meg akarja enni az ürüléket, mondjuk sajnos nem csak a sajátját.
2022. aug. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
98%

Azért akarja megenni mert túl erős táp, amiből keveset tud a szervezete hasznosítani, ezáltal mikor át megy rajta még “illatosnak” érzi.

Nem mindig a legdrágább táp a legjobb, függ az állat életvitelétől. Ha sportolsz vele, kell a magasabb táp érték, hogy legyen energiája, de ha csak hobby kutya napi 1 óra aktív mozgással akkor egy alacsonyabb ár kategóriás ellenben ettől semmiképp sem rosszabb minőségű tápot ajánlanék.

2022. aug. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet akár demencia is, de valószínűleg az a gond, amit írtak az előző válaszadók!
2022. aug. 19. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de van egy idevágó viccem.


Ketten beszélgetnek.

- Képzeld, a kutyám tegnap beszabadult a kamrába, és mindent felfalt.

- Semmit sem hagyott?

- De, a kutyatápot.

2022. aug. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!