Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az állandóan ugató kutyák...

Az állandóan ugató kutyák tulajdonosait tényleg nem zavarja, hogy az állat(ok) folyamatosan ugat(nak)?

Figyelt kérdés
Vagy talán élvezik, hogy a környék lakóinak idegrendszerét kikészítik a kutyák?
2022. aug. 19. 09:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2%
Ivartalaníts!
2022. aug. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Hát, ez jó kérdés. Mert én megőrülök tőlük, a saját gazdát meg nem érdekli. Holott minden szomszéd szólt már neki.
2022. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
1# ha már kötekszel helyesen tedd! "Ivartalaníttass!"
2022. aug. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
vagy simplán csak már hozzászoktak és fel sem tűnik nekik.
2022. aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ugatós kutyám, utcáról fogadtuk be. Iszonyúan zavart, az első hét után megbántam hogy magamhoz vettem: folyamatosan őrjöngött a semmin is, és egyszerűen nem lehetett semmit kezdeni vele. Tök mindegy volt neki hogy kint van vagy bent, nappal van vagy éjszaka, mindenre ugrott. Állatorvos javasolt nyugtató hatású párologtatót, plusz nyakörvet, a párolgató ért valamit, a nyakörvnek semmi hatását nem vettem észre. Úgyhogy az első két hónapban, amíg meg nem szokta hogy nem kell félni semmitől, csak a séta idejére mehetett ki, az udvarra nem, utána is csak fokozatosan lehetett kiengedni egyedül mert ha elunta magát, nem bejött hanem nekikezdett ugatni (kutyaajtónk van, már akkor jön-megy amikor neki tetszik). Már problémamentes, de pokoli nagy szívás volt mire elértük hogy ne tomboljon a semmiért is. Úgyhogy biztos van akit nem zavar ha üvölt a kutya, de tuti van olyan is mint én, akit magát is megőrjíti....
2022. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nincsenek is otthon, amikor ugat, vagy rohadt melyen alszanak, esetleg suketek. Nem tudom felfogni en sem, hogy lehetseges ez... ha ugat a kutya, rogton kinezek, altalaban azert okkal ugatnak, de ha megsem latok semmit, bezavarom oket. Ma ejjel is a szomszed macskai ramazuriztak, a kutyaim meg nem szivlelik oket, inkabb bezartam oket a hazba, aztan ok is aludhatnak nyugodtan, meg en is. De ha a kutyat kirakjak a kertbe lancra vagy kennelbe, nem lehet csodat varni, az ilyennek meg minek kutya... szelmalomharc, aminek sosem lesz vege.
2022. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
#3 a tanács nem kötekedés.
2022. aug. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Az nem tanács aminek köze nincs a kérdéshez.
2022. aug. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
7# mindegy akkor is használd helyesen a műveltetést.
2022. aug. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
6%

Már nem tudom javítani, de a jövőben odafigyelek.

Bár nyelvtanilag így sincs benne semmi kivetnivaló (ha állatorvos, akár maga is csinálhatja, de régen a juhászok is maguknelvégezték).

2022. aug. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!