Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a kutyának...

Hogyan tanítsam meg a kutyának hogy nem eszünk meg mindent amit a földön/szőnyegen talál?

Figyelt kérdés
Rendesen van etetve,nem éhezik.mégis rendszeresen ezt teszi amikor unatkozik.rengeteg játéka van és sokat van foglalkozva vele
2022. aug. 19. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Csak én nem értem, hogy nálatok miért van kaja szétszórva a földön/szőnyegen? Mondjuk takarítani kéne.
2022. aug. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

9 hetes kutyát nem ivartalanítok szóval húzz innen első.Még kölyök.


Ki a jó édesanyám mondta hogy szét van szórva minden???? Épp ez az ő nem ételt eszik,hanem bármit amit talál a földön.Rend van de a lakás nem lehet 100%-osan tiszta.valamit úgyis meg fog találni.Eddig csak ismerkedett,szaglászott de mostmár egyre többször rohanok hozzá hogy ne egyen meg semmit(szabadon jár a házban a fürdőszoba es az egyik szoba kivételével)

2022. aug. 19. 09:51
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Még mindig nem értem hogy mi a franc van nálatok a földön, amiből mindig van annyi hogy a kutya folyamatosan tudjon enni belőle? Mire gondolsz? Szőnyeg, kábelek, bútorok, ilyenek? Beszéljünk már érthetően...
2022. aug. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kölyök, ez vele jár. Jelenleg csak a pakolással és odafigyeléssel tudsz ezen segíteni. Ne engedd felügyelet nélkül mindenhová mászkálni.


Ettől még elkezdheted a talált ételről letiltást, mint szabályt bevezetni, de ez egy kölyöknél nem egy-két nap.

2022. aug. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Most pontozzatok engem is nyugodtan le, de en se ertem mit eszik meg, ami a foldon van es nem etel.


Koszt, port? Nyalja fel, attol nem lesz baja. De ha leesik valami, zsepi, ruha, akarmi, igenis azonnal fel kell venni, nehogy baj legyen. Kabeleket, ilyesmiket meg at kell varialni, hogy ne legyen semmi a foldon.

Direkt korulneztem a hazban es nalunk a butorokon kivul semmi nincs a foldon, igy nem tudom elkepzelni, hogy masnal ez hogy van :D

Kutya elott kifejezetten rendetlen voltam es leszartam, ha valami a foldon volt, de aztan jopar szettepett papirzsepi es egy lepisilt ruha (ekkor meg kolyok volt es nem volt szobatiszta!) utan megtanultam rendet rakni.


Ha felugyelet nelkul marad a kutyus, akkor peldaul a jatekait is el kell pakolni a biztonsaga erdekeben (barmikor szettepheti es lenyelhet belole darabokat) celszeru vagy szobakennelbe zarni vagy valamelyik helyisegbe, ami biztonsagos szamara.

2022. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem. Macskám van, de semmi sincs a földön csak a szőnyeg. Azon sincs semmi (jelenleg mondjuk a macsek, de mind1). Ha bármi leesik a kezemből, már kapom is fel. Ha állatod van, ez ilyen.
2022. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!