Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek, hogy a kutya...

Mit tehetek, hogy a kutya máshová végezze el a nagydolgát?

Figyelt kérdés
A szomszédom kutyája a kerítés mellé végzi a nagydolgát. A kerítés túloldala a teraszunk. A szag borzasztó nyáron.A gazda nem együttműködő. Van e valami "anyag vagy szer", amivel elrettentem a kutyát, hogy máshová menjen?

2022. aug. 19. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Őrölt borssal felszórhatod, de vegyszerezésbe nem kezdenék bele.


De bármit is csinálsz, a szomszédod se hülye ám, fel fog neki tűnni hogy x éven keresztül egy bizonyos helyre végezte a dolgát a kutya, most meg egyik napról a másikra oda se megy. Milyen véletlen, hogy ez pont az a terület lesz, amiről már Te is szóltál neki:)

2022. aug. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

Miért nem lehet megemlíteni, hogy szarik a kutya? A kerítés mellett szarik. Ennyi az egész. Meg is érdemled, hogy szaglászd a kutyaszart, ha olyan prűd vagy, hogy szerinted "végzi a nagydolgát", és nem "szarik". Ha szomszédok lennénk, és azt mondanád nekem, hogy a kutyám a kerítés MELLÉ VÉGZI A NAGYDOLGÁT, arra csak annyit mondanék, hogy inkább a kerítés MELLETT SZARIK, és ha ilyen prűd vagy, akkor meg is érdemled, hogy szimatold a szart.

Nem mellesleg a szomszéd nem igazán tud mit tenni ellene, az a kutya WC-je, és ha teljesen megszokta, hogy mindig ott szarik, akkor nem fog máshol szarni. De nehogy bántsd a kutyát!

2022. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
A kutyaszarnak kb 5 percig van szaga, mig frissen kirakja magabol. 2 kutyam van, nem is mindig 1 helyre vegzik, de attol meg nincs az egesz udvaron budos. Napi 1x felszedem aztan annyi, szerintem kisse felfujod a problemat.
2022. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:36


Azt azért meg tudom erősíteni, hogy ha következetesen egy helyen van a kutyaszar (mert oda végzi az állat a dolgát, vagy mert összeszeded és egy helyre dobálod) annak ebben a dög melegben igenis ordas szarszaga tud lenni.


A kérdés meg a szomszéd kutyájáról szól, mégse mehet át minden nap összeszedni. Vagy igen?:D

2022. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
van elvileg leszoktató spray viszont inkabb beszéld meg a kutya gazdájával ha szeretned hasznalni
2022. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki elintézte, hogy töröljék a válaszomat, az...
2022. aug. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!