Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szívbeteg, idős kutya fogak...

Szívbeteg, idős kutya fogak miatti altatása? Vállalnátok?

Figyelt kérdés

14 éves, mozognak a fogai és fogkövesek. 5 foga már hiányzik. 2 éve volt fogkő eltávolításon és foghúzáson, de megint borzasztó állapotban van a szája. Viszont azóta kiderült, hogy szívbeteg, gyenge a szíve. Foghúzást csak altatásban tudják megcsinálni. Múltkor már feldagadt a szája a fogai miatt, akkor kapott rá gyógyszert és elmúlt, de ma megint feldagadt neki, így ez nem tudom meddig lehet megoldás. Doki szerint is csúnyák a fogai és meg kéne csináltatni, van kockázata az altatásnak, de nekem kell a döntést meghozni.


Bevállalnátok, hogy esetleg nem ébred fel altatásból?


2022. aug. 21. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el Dr. Dunay Miklóshoz, ő fogász és aneszteziológus is, nagyon sok rizikós esetet altatott. Másnál biztosan nem vállalnám.
2022. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Dunayra plusz egy szavazat. Idős szívbeteg kutyánkat altatta probléma nélkül.
2022. aug. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám is szívbeteg, nekem konkrétan megmondta az orvos, hogy nem altatható, nem javasolja, nem a fogával volt gond amúgy. Egyébként én is éreztem, hogy nem műthető. Nem is lett műtve, azóta is jól van :)


(persze gyógyszereket szed a szíve miatt, plusz kontroll vizsgálatok)


Akit ajánlottak, őt nem ismerem, de ezek alapján vidd el hozzá, gondolom azt is megmondja ha nem javasolja a altatással járó fogkezelést.

2022. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az én kutyusom is szivbeteg,ezért nem altatható,10éves.Mikor műtétre került a sor bódította az állatorvos,és helyi érzéstelenités volt.Pikk pakk helyrejött.
2023. márc. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Megdöbbenve olvasom, mennyi beteg kutya van. Mitől? Régen simán leélték az életük gyógyszerek, sőt orvos nélkül.
2023. márc. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!