Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen pórázt, pórázokat...

Milyen pórázt, pórázokat használtok?

Figyelt kérdés

Nekünk 3 pórázunk van


Én általában 1.2 méteres fix textilt használok, de van egy 2 karabíneres kiképző pórázunk is, amikor még nem volt megbízhatóan behívható, akkor használtam, hogy több tere legyen mozogni, tudjon játszani, vagy földön húzva rá tudjak lépni, ha kell. Aztán van egy 5 méteres szalagos flexi pórázunk, amit elsősorban nyaraláskor vagy ismeretlen helyeken használunk, mert ugyan el lehetne engedni, de közel van a bicikli út a parthoz, így marad pórázon a biztonság kedvéért. Illetve úszáshoz is tökéletes, kényelmesen be tud menni vele a vízbe, amíg én a parton állok.



2022. aug. 21. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Másfél méter körüli textilt. Ez a típus vált be a legjobban.
2022. aug. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
5 méteres flexi meg van fix pórázból több méret.
2022. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1 póráz van, amit használok 3 méteres textíl póráz.
2022. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

5 meteres szalagos neon flexi poraz. Ugyanis kenyes, es nem szereti ha kicsit is log a poraz, ha esetleg simat hasznalunk 😅 ezt szereti ö is, es en is.

/torpe uszkar/

2022. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
1 rövid bőr, ezt csak száraz időben használom, 1 nagyon (30-40cm) rövid textil (pl. zebrán áthaladás tanításhoz használtam), 1 mintás rövid textil, mert tetszett, ezt nyaraláson vettem, 2 állítható 2 karabineres, illetve talán van fix rövidből még egyszínű, ha nem küldtem el adománynak menhelyre, 2 különböző méretű rugalmas futópóráz, 2 hosszú fonott fix póráz (5 és 10 méteresek), flexit nem használok.
2022. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!