Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit prémium, Dog Chow,...

Brit prémium, Dog Chow, Nutragold vagy Happy Dog?

Figyelt kérdés

Úgy olvastam, hogy minegyik prémium minőségű, középkategóriás táp, árban is kb. mrgeggyezenek, de melyik a jobb? Vagy melyiket ajánlanátok esetleg kölyökkutyának is?

Bár azt hallottam a kölyköknek fontosabb, hogy szuperprémium tápot kapjanak, míg a felnőtteknek már elég a prémium is. Ez mennyire igaz??


2010. szept. 24. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyám NutraGoldon nőtt fel, köszöni, jól van.
2010. szept. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a Dog Chow jött be. Tudom, hogy vannak ennél jobbak, de csak ezt eszi meg. Az összetétele se olyan rossz, és még olcsó is.
2010. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Brit! A Dog chow nem vált be, happy dogot ette kiskorában, másikat nem használtam. De a Brit bevált és szeretik és jó nekik.
2010. szept. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

nagyjából egykutya!

tényleg kölyökkorban én jobbat adnék neki, de ezektől sem lesz semmi baja legfeljebb nem él annyi ideig...mint képes lenne normális eledellel a tápok 95%-a nem kutyának való, átverés az egész. 3-4 évet elvesz egy átlag kutya életéből egy átlagos táp (emésztési zavarok, hasnyálmirigyproblémák, rákos megbetegedések sokkal gyakoribbak az utóbbi 40 évben mióta tömegtermelt táppal etetünk).

2010. szept. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
??? Milyen statisztikát láttal, ami alapján azt állítod, hogy ezek a betegségek gyakoribbak? Én max. azt tudom elképzelni, hogy mostanában nagyobb eséllyel kerül orvoshoz egy kutya, ha beteg, ezért tűnik úgy, hogy gyakoribb. Régen meg lefeljebb hagyták az udvar egyik sarkában elpusztulni.
2010. szept. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én 3 hónapos kölyköm Dog Chow-t kap bárány rizseset, +főtt rizst és junor konzervet vagy főtt husit mellé, esetenként főtt répát. Meg van vele elégedve! :)

Árban is elég jó.

2010. szept. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!