Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 macska mellett nőtt fel a...

2 macska mellett nőtt fel a kutya. Ők mennek a volt barátomhoz. 4 éves a kutya. Szerintetek magányos lesz nélkülük?

Figyelt kérdés
2022. aug. 22. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy először magányos lesz.

2 kiskutyát vettem annak idején, együtt nőttek fel. Az egyik kutyám elpusztult 10 évesen. A másikon látszott hogy fél évig gyászolt. Nem találta a helyét. Mindig csak bennt lett volna, szomorú volt.

2022. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor hozzak mellé kutyát?

2 állatfajtára egyedül kevés vagyok ,de 2 kutya az jobb,mint kutya és macska, mivel munkán kívül a kutyát mindenhova viszem magammal, de a macskák sokat voltak egyedül. Kivágynak és itt nem tudom kiengedni őket. Azért is költöznek, mert ott ketten lesznek rájuk és ki tudnak menni.

2022. aug. 22. 16:07
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Előfordulhat, hogy magányos lesz. Akkor hozz mellé másik kutyát, ha megfelelően tudsz foglalkozni mindkettőjükkel. ÉS ha a kutyád alapból viszonylag jól megvan más kutyákkal, mert ebben az esetben valószínűleg örülni fog a társnak.


Ami a macskák kiengedését illeti, remélhetőleg macskabiztos kertbe engedik ki, nem fognak tudni birtokon kívülre kószálni. Mert ha mégis, az egyáltalán nem biztonságos a számukra (egy ismerősöm így vesztette el az egyik cicáját, amelyik mérget evett, a szomszédoménak "csak" összetört a hátsó fele, de megmaradt), ráadásul a törvényi szabályozásba is ütközik.

2022. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem Magyarország, itt nem szokás a mérgezés. Szerencsére.

Nagyon idegesit ,hogy képtelen vagyok ennyi állatot ellátni egyedül kis lakásban.

2022. aug. 22. 17:36
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
e# Az ismerősöm cicája sem szándékos mérgezés áldozata lett. Egy szántóföld mellett laknak, és valahol a földeken vagy a szomszédságban ehetett fel valami patkányoknak kitett vagy kiszórt mérget.
2022. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem biztos hogy méreg volt. Mérgező növény is lehetett. De mindegy mert úgyis költöznek. A kinti macska is lehet boldog macska. Költözniük kell, ez az élet. Közbejönnek váratlan dolgok. Felesleges károgni hogy jaj szegények nem lesznek teljesen macska biztos helyen. Jobb lenne ha menhelyre vinné őket a kérdező és egy ketrecben élnének?

Kérdező azok ak a macskáknak mostantól rendszeres feregtelenitesre és bolha a elleni cseppekre lesz szükségük mert a ki járó macskák bizony elkapni ezt-azt. Ezt beszéljétek meg az exeddel.


A kutyád valószínű maganyosabbesz lesz. A mi kutyánk is el volt a cicával, és mikor az meghalt kereste. De szerintem ha egy kis lakásban laksz akkor nem tudom hogy 2 kutya jó ötlet lenne e. Talán attól is függ hogy milyen kutya. Milyen kutyád van?

2022. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én örökbe fogadnék mellé másik kutyát.

Ha társaságban nőtt fel, akkor nagyon magányos lesz.

De még azok a kutyák is nagyon tudnak örülni egy pajtinak, akik abba nőttek bele, hogy egyedüli kutyák.

2022. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
6# "Nem biztos hogy méreg volt. Mérgező növény is lehetett." Nos, az állatorvos szerint patkányméreg volt. Nem károgtam, tájékoztattam, mert nem mindenki gondol bele ilyenekbe. Például aki megteheti, az macskabiztossá teheti a kerítést, és akkor minden tökéletes minden szempontból - ha már egy embert elgondolkoztatok, hogy ezt hogy lehetne megoldani, megérte a lepontozást.
2022. aug. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kis méretű kutya.
2022. aug. 22. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!