Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tapfutar.hu oldalon hol...

A tapfutar.hu oldalon hol lehet rendelni ingyenes termékmintát?

Figyelt kérdés
Kérlek aki már rendelt a www.tapfutar.hu oldalról ingyenes prémium táp termékmintát az írja meg hogy hol lehet az oldalon belül... Nem találom. Ja és.. tényleg ingyenes? Nem kell érte semmit fizetni? Segítsetek, fontos lenne!
2010. szept. 24. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Tényleg ingyenes, én múlt héten kaptam Taste of the wild és Royal Canin mintát, postán küldték. Írhatsz ide e-mailt nekik: zsera@tapfutar.hu vagy a facebook oldalukon üzenetet.
2010. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. szept. 24. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:
bocsánat hogy újabb kérdést teszek fel de szerintem felesleges még egy kérdés emiatt. mit kell beleírni az e-mailbe csak azt hogy milyen táp mintát kérek és a lakcímet meg persze a nevemet?:)
2011. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen:) Még azt is odaírhatod, hogy ADULT, PUPPY, SPORT stb. táp kell-e. Hamar vissza fognak írni hogy van-e, ha pedig nincs, ajánlanak másfélét.
2011. júl. 23. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!