Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki lenne a hibás, ha ilyen...

Ki lenne a hibás, ha ilyen történne kutyasétáltatás közben?

Figyelt kérdés
Ma a kutyámmal sétáltunk (németjuhász), aki más kutyákkal barátságos, még akkor is, ha az a kutya kb. az arcába ugat. Az egyik kapunál volt két tacskó, akik először úgy tűnt barátságosak, mikor az én kutyám picit bedugta az orrát már mentek is volna neki. Szerencsére nem érték el, nem sérült meg, de akár meg is sérülhetett volna. Én dühömben fogtam és beleütöttem egyet ököllel, illetve bele is rúgtam a nagy lemezkapuba, ami behorpadt ezeken a helyeken és hatalmasat szólt, amire a gyökér tulaj kirohant. Leordítottam a fejét, hogy tanítsa meg a korcsait vagy foltozza be a csöves kaput. Nagyon felhúzott. Szerencsé(jé)re nem is nagyon ugatott vissza a pali, mert még az is lehet, hogy lekevertem volna neki egy fülest. Ha tegyük fel megsérült volna a kutyám orra, akkor ki lett volna a hiábás? Én, mert engedtem a kutyának, hogy bedugja az orrát, vagy az ottlakó, mert egy putri a kapuja?
2022. aug. 25. 19:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%

Remélem, csak trollkérdés...

Nyilvánvalóan te voltál a hibás, és remélem, van annyi vér a pucájában a tulajnak, hogy feljelentsen szándékos rongálásért.

2022. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%

A kutyabolondok hajlamosak a világot alárendelni saját vágyaiknak és akaratuknak (hogy világos legyen, rólad beszélek). Pedig nem így van:


17. § (1) Belterület közterületén - kivéve az ebek futtatására kijelölt területet - ebet csak pórázon lehet vezetni. Közterületen ebet csak olyan személy vezethet, aki az eb irányítására, kezelésére és féken tartására képes.

(2) Közterületen az eb tulajdonosának biztosítania kell, hogy az eb sem más állatot, sem embert harapásával ne veszélyeztethessen.


[link]

2022. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
98%

Menj vissza és fizesd ki az okozott károkat.


Itt te hibáztál, jogilag és emberileg is.

2022. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%
Persze, hogy te voltál a hibás! Engedted, hogy a kutyád bedugja a fejét a telken belül, erre rongálod a tulaj kapuját, fenyegetőzöl és stresszeled a kutyáit? Én úgy kimentem volna és felpofoztalak volna ezek után, a kutyádat meg elzavarnám a város másik végéig! És még a kapu rendbetételét is kifizettettem volna veled! Mit képzelsz magadról? Az ilyen igazi, felelőtlen ostobáknak nem kellene állatot tartaniuk! Te mész oda! Te engeded oda a kutyádat! Te tolakodsz mások magán területére be, erre neked áll feljebb?
2022. aug. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%
Leírtad hogy engedted BEdugni az orrát. Azaz a kutyád orra magánterületen volt. Na, akkor szerinted ki a hibás? 🤦‍♀️
2022. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%
Te lettél volna a hibás (így is te vagy) ha a kutyád megsérült volna.
2022. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%

Mit kerestél te az ő kerítésénél? Mit keresett a TE kutyád orra az ő kertjükben? Mit gondolsz a házat őrző jelző kutyák (mert bármelyik kutya lehet jelző,őrző amelyik hajlandó erre..) majd barátságosak lesznek A SAJÁT KERTJÜKBEN A SAJÁT TERÜLETÜKÖN? Veletek szemben,idegen behatolókkal szemben?


Rohadtul el vagy tévedve,és te vagy az aki itt hibát követett el.

Ti ott betolakodók voltatok,lehet hogy azok a tacskók pórázon,semleges területen teljesen jól el lettek volna a kutyáddal.De így olyan helyre mentetek ahová nektek nem lehetett,és te még kárt is tettél ezért más kertjében.

Menj vissza és fizesd ki,vagy szedd rendbe mielőtt feljelent és kérj bocsánatot.Paraszt,tőlem kaptál volna egy nyaklevest abban biztos lehetsz.

2022. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
97%
Garázdaság.(!)
2022. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
97%
jó, ez biztos csak trollkérdés, ennyire fogyatékos senki sem lehet, mert a kérdést sem tudta volna kiírni ennyi ésszelX
2022. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%

1. Megrongáltad más tulajdonát.

2. A kutyának meg az a dolga hogy védje a házat, a kertet, a betolakodóktól.

3. Örülj hogy nem harapták le a kutyád orrát. Szerencsétlen kutya, hogy ilyen gazdája van, aki veszélyezteti...

2022. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!