Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nehezen megy a kutyám, sántít...

Nehezen megy a kutyám, sántít vagy tartja a lábát, mi lehet baj?

Figyelt kérdés

Hali, kaptam haveroméktol egy husky kutyát, kb 4-5 hónapos és eléggé nagy.


A probléma az hogy az a jobb első lábára sántít, vagy amikor megy felemeli és 3 lábon megy tovább, a lábán a hajlásnál fájdalja nagyon, olyan mintha el lenne törve.


Az állatorvos kovetkezö het elejen jon de addig kiváncsi vagyok mire számítsak, légyszi segítsetek.


Egyebkent van amikor sántitás nekul is tud rendesen menni.



2022. aug. 26. 21:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem a sérült lábán a körmei alig vannak meg, tán 1-2 es az is levan kopva vagy vagva nemtudom.
2022. aug. 26. 21:43
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne az allatorvos jojjon, mert annak semmi ertelme, nincs rontgen szeme, normalis felszerelese.

Ti vigyetek el feszerelt rendelobe, ahol meg tudjak vizsgalni!

Egyebkent se art, nem tudom milyen korulmenyek kozott jott, vannak-e oltasai, fereghajto, chipet rendezni kene es stb.

2022. aug. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Csak 2 oltása van, kiskönyve is megvan. A korulmenyek jók, házban volt, etetve itatva stb stb. De haveromék szomszédjátol hoztuk el (mert nekik adták egy időre, de nem kellet nekik) ahol kint volt az udvaron és lehet hogy kapott. Mindegy, akkor elvisszuk inkabb rendelőbe, köszi szépen.


De jöhetnek még a válaszok, kiváncsi vagyok.

2022. aug. 26. 22:52
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]

Csináltam képet a fájó lábának a talpáról. Hat elegge hianyos.

2022. aug. 26. 23:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A 2 oltas keves, potolni kene a tobbit is.


O te jo eg, mi tortenhetett vele? Bar az is lehet, hogy igy szuletett, de baromi jol lehetett tartva, ha oltasai sincsenek es meg orvos se latta ezt.

Biztosan nagyon fajhat neki. Hianyzik gyakorlatilag a talpa 😞

2022. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Orvos minél hamarabb. Olyan mint akinek tályogos a talpa.
2022. aug. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az egyik tappancsban uvegdarab van,ha jol latom!


Mindenkepp orvosnak mutasd a talpat.

Irja le adiagnozist es adja at neked.


Illetve kezelje le a talpat. Az egyik uvegdarab szerintem amasik vmi sebfeleseg lehet.


Rendbe lehet hozni es szepen fog tudni jarni futni!!

2022. aug. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A harmadik oltást is megkapta volna, de megkaptuk mi és mondtuk hogy majd tőlunk megkapja. A labábán a az uvegdarabot majd megprobalom valahogy kivarázsolni,ha az tenyleg üvegdarab.
2022. aug. 27. 17:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkabb ne nyulj hozza, hanem vidd orvoshoz. Most persze a hetvege kifogas, tudom-tudom, de tegnap pl hetkoznap volt, miert nem vitted el? Es elotte?
2022. aug. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tegnap kaptam a kutyát, azért nem vittem el még eddig. Holnap elviszem.
2022. aug. 27. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!