Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha evett a kutyám Nesquik...

Ha evett a kutyám Nesquik golyócskákat, lesz vlami baja? :O :S

Figyelt kérdés

A kutya 1 éves, fajtiszta foxi. Kb. 10-15 golyócskát evett meg.

Kössz előre is!!!!


2010. szept. 24. 17:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az én kutyámat a gyerekem etette meg vele,de semmi baja nem lett a kutyának.
2010. szept. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

A csokoládé nagy mennyiségben mérgező lehet a kutyának, és ez azért nem kicsi mennyiség, de szerintem nem lesz semmi baja, bár nem vagyok orvos, lehet hogy tévedek ,de szerintem legfeljebb egy napra elcsapja vele a hasát, más baja nem lesz.


Máskor viszont ne kapjon, oda kell figyelni, hogy ne férjen hozzá, tényleg nem tesz jót.

2010. szept. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
:)
2010. szept. 24. 17:56
 4/15 anonim ***** válasza:
ne aggódj. Az enyém JTR, és egyszer leszedte az asztalról a csokapiket vagy mi a rák, és a fél zacskót megette, de nem lett baja, viszont vacsit nem kapott a kis lopós.
2010. szept. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
bocsi, JRT :D
2010. szept. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 MME ***** válasza:

Ha nem ismered (ebből a szempontból) a kutyád, nagyban kerüld az ilyen helyzeteket ezután (nem csak a kakaót, hanem a többi rizikós kaját is). Van kutya, amelyik egész nagy adagokat képes elnassolgatni napi "kiegészítés" gyanánt, és még hasmenése sem lesz tőle. És van kutya, amely ennyitől a kórházban köt ki. Eléggé egyedfüggő.

Most a megfigyelésed fog válaszolni, mi nem tudunk.

2010. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

abban szerencsédre nem sok kakaó, így kevés teobromin is van (ami keringési zavarokat, szívleállást is eredményezhet)

ez ilyen vackoktól csak lassan megy tönkre az egészsége ugyanúgy mint a gyereknek...majd idősebb korában lesznek emésztési problémái vagy cukorbetegsége ha így folytatjátok...

2010. szept. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

jól van na nemtom miért kell állandóan így leb@szni...

kinn voltam az udvaron, és a szél lefújta a zacsit amibe kb. 10-15 szem volt...

2010. szept. 25. 08:38
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

...mi az. hogy nem kis mennyiség 15 kis nyanvadt golyó! nem 1 hónapos a kutya, hanem egy éves...egy foxi, nem egy pinty...és könyörgöm ..."mérgező a csoki a kutyának" ja kb akkora mennyiségben, mint ha egy gyereket akarnál vele megölni...

...ja és a kutya nem lesz 40-50-60 éves

2010. okt. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

:-)...

szerintem annyira baja lett, hogy szomrú lett hogy nem kap többet :-DDDD...

mondjuk tényleg nem jó neki a csoki, de ennyi :-DDD???

jaj de jót röhögtem az előző hozzászólásásn :-))).

semmi baja se lesz a kutyának

;-)

2010. okt. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!