Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha evett a kutyám Nesquik...

Ha evett a kutyám Nesquik golyócskákat, lesz vlami baja? :O :S

Figyelt kérdés

A kutya 1 éves, fajtiszta foxi. Kb. 10-15 golyócskát evett meg.

Kössz előre is!!!!


2010. szept. 24. 17:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
egyet értek az utolsó kettő válaszolóval:)
2010. okt. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is egyet értek. Nem lesz semmi baja a kutyádnak.
2010. okt. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Azért ezt a csoki dolgot én nem szoktam halálosan komolyan venni.

Lehet, hogy hosszú távon, tartós etetés mellett ártalmas (lehet) a kutya szervezetére, de nehogy már a kutyák valami olyantól elpusztuljanak, amit mi emberek kiló szám eszünk rendszeresen.


Ez nem azt jelenti, hogy csokival etetem a kutyám, de ha kunyizni támad kedve mondjuk a csokis pudingomból, vagy a milka csokiból, akkor adok neki 1-1 falatot.

És szerintem ettől a kissé nagyobb mennyiségű csokitól sem lesz baja a kutyusodnak, max egy kis székrekedés.


Az én kutyám az első évben karácsonykor rájött a szaloncukor titkára...mi meg egymást szídtuk, hogy disznó mód a fán hagyja valaki a megevett szaloncukor papírját. Aztán egyszer jól lebukott a kutyám:D

2010. okt. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Előttem íróval egyet értek.

Nekem mindig volt kutyám, most lesz a negyedik, és mindegyik kapott csokit néha, pl húsvétkor, mikor kunyiztak, vagy karácsonykor, mert mindegyik nagyon szerette, és mindegyik megélte egészségesen a 10-11 éves kort (kinti kutyák voltak), nem lettek sem cukorbetegek, sem szívbajosok.

A tiéd ezt a 15 golyót szerintem észre sem vette, hogy megette... :D

2010. okt. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. okt. 16. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!