Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tapasztalatok vannak...

Milyen tapasztalatok vannak Magyar Vizsla és Yorki együttélésében?

Figyelt kérdés
nekünk egy kan vizslánk van és egy szuka yorkink , aki pár hete van nálunk és kíváncsi lennénk , hogy másoknál , hogy élnek együtt :)
2010. szept. 24. 18:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A vizslák barátságos kutyák. A yorki meg megtudja védeni magát. Amugy egy ismerősömnél házőrző vizsla van, a multkor beengedte a betörőket is. Erről ennyit:S
2010. szept. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hát igen a vizsla pont nem házőrző , max. jelző :)
2010. szept. 24. 18:28
 3/17 anonim ***** válasza:

Nahát igen, mikor találkoztam itthon a betörővel a vizslám csak nyüszített, hogy ő is el akar jönni itthonról:S

(vizsla) utána 2napig még nagyon félt mindentől:S

2010. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Morfologus ***** válasza:
Kifejtenéd hogy zajlott ez a találkozás a betörővel, mer kicsit furán hangzik. :)
2010. szept. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Hazajöttem, becsengettem, mert meg akartam viccelni anyukámat( 5.-es voltam, mindig azzal szórakoztam, hogy "kicsengetem":D) aztán eszembe jutott hogy mondta hogy nem lesz itthon húzzam ki a kukát.A kuka mellett egy szatyorban még volt szemét, azt felemeltem, de leejtettem, lehajoltam érte,éreztem hogy néznek felnéztem, és a ház sarkánál ott volt egy pasi,na akkor már a kutyám is előkerült, jött oda hozzám, és nyüszített,én kijöttem a kapun, a kutyám is szeretett volna jönni,de nem akartam hogy kijöjjön az utcára,ezért én kijöttem, őt meg bent hagytam az udvaron,nagyon kaparta a kaput, meg nyüszített.én felhívtam anyukámat átmentem a szomszédhoz...stb jött utána a rendőrség is minden, ahogy szokott lenni...A kutyám még 2 napig nagyon nyüszített, és még tőlünk is félt:S

2010. szept. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Elsősorban az a lényeg, hogy ivartalanítva vannak-e.

Ha nincsenek, akkor nagyon jól ki fognak jönni, főleg a kan...

Egyébként ugyanaz a szitu, mint bármely más fajtánál, neadj'Isten keveréknél, ha két- vagy több kutya van a családban.

Kár, hogy annyian csak fajtában gondolkoznak...

2010. szept. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

hát a leányzó ivartalanítva van... a kanunk is igyekszik erre a sorsra jutni . Én konkrét tapasztalatokra gondoltam ,aki ilyen párosításban él együtt a tündéreivel.

A vizsla a családunkban alap , mi megtaláltuk a vizslában azt amit a többi kutyában nem (volt több fajta, keverék is !!!)... a yorki pedig most 4 éves pár hete vettük magunkhoz, amit most hosszú lenne leírni, miért került hozzánk...

2010. szept. 26. 20:29
 8/17 anonim ***** válasza:
És miből gondolod, hogy a két fajta tartása sokkal másabb, mint két másfajta, vagy két keverék tartása...?
2010. szept. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem tartására vagyok kíváncsi, mert abban otthon vagyok.

Hanem olyan tapasztalatok érdekelnek, hogy hogyan él/ élt együtt egyeseknél ez a két faj.

Magyarul arra kérek mindenkit , hogy olyan írjon akinek egyszerre/egy időben/ egy helyen voltak ilyen kutyusai! Ha nincs ilyen , akkor elnézést kérek mindenkitől , hogy raboltam az idejét azzal, hogy kiírtam ezt a kérdést.:$

2010. szept. 26. 21:40
 10/17 anonim ***** válasza:

Azért azt megjegyezném, hogy mindkét kutya egyazon faj -- csak a fajtájuk más.

Ha van tapasztalatod, mire alapozod azt, hogy ez a két fajta olyan különleges, hogy együttélésükről csakis az tudhat, aki ezt a két fajtát tartja...?

Szerinted a kutya nem kutya és nem egyéniség ha vizsla és yorki?

2010. szept. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!