Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka amstaff naponta kb 1...

Szuka amstaff naponta kb 1 liter vizet iszik így nyáron, ez megfelelő?

Figyelt kérdés
2022. aug. 27. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagos normál mennyiség 40-50 ml/testsúlykilogramm egy kutyánál. Ez alapján számold ki.
2022. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
1,7 litert kene meginnia. 34 kg ah enyem.
2022. aug. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Honnan a fenéből tudjátok kiszámolni?

Napi 3x adok friss vizet, de nem szokott teljesen kiürülni, plusz párolog is, meg kis is lefetyeli valamennyire, a cicák meg kipancsizzák.

2022. aug. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3# Kimértem 2 liter vizet a táljában, abból 2 nap alatt fogyott el teljesen a víz.
2022. aug. 28. 14:37
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as Az én kutyámnak csak bent a házban van víz. Itt biztos, hogy a párolgás nagyon minimális, mert hűvös van bent. Napi kétszer kap frisset, reggel, és délután. Amikor mérnem kellett, akkor nyilván mindig pontos mennyiséget mértem ki, majd csere előtt újra mértem.


4-es Ilyen melegben nehogy már 2 napig hagyd ugyanazt a vizet kint neki! (amúgy is legalább napi egyszer illene cserélni!!) Lehet pont azért nem ivott, mert olyan állott szart nem volt kedve.

2022. aug. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy kint volt a tálja? 22 fokos klímás lakásban igenis kibírja kedd reggeltől szerda estig a víz. Ha nincs a hűtőben a palack, én akár 4 nap után is megiszom a bontott innivalót.
2022. aug. 29. 09:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát az te vagy, de a kutya lehet hogy nem. Az enyémből indultam ki. Ő a reggelije mellé kapja frissen a vizet, akkor iszik. Utána legközelebb akkor szokott inni, amikor frissen kiteszem a következő adagot délután.
2022. aug. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!