Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jóféle gabona mentes jutalomfa...

Jóféle gabona mentes jutalomfalat, amit gyorsan meg tud enni a kutya és jó kutyaiskolába?

Figyelt kérdés

2022. aug. 28. 04:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Készíts neki szárított husit 🤷‍♀️ ha nincs aszalód, a sütöben is tudsz.
2022. aug. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csináld magad, költséghatékony és tudod mi van benne!


Én már több mint fél éve magam gyártom a jutit, sokat spórolok,nincs tréningek után hasmenés (sajnos bármilyen bolti, vagy éppen virsli és társaitól fosás volt)



-500 gr máj (mindegy milyen állaté) én nyúl májból csinálom,mert csirke allergiás a kutyám,de még így is olcsóbb.

- 300 gr rizsliszt/kókuszliszt/zabliszt én rizslisztből csinálom

-2 tojás (erre nem allergizál be a kutyám)


Plusz én szoktam bele tenni bio natur mogyoró vajat 2 kanállal,de csak ha van itthon.


De volt mikor szárított halat kloppfoltam szét,hogy pici darabos legyen aztán azt kevertem bele.



Májat össze kell turmixolni aztán bele a tojások,liszt meg a többi ha raksz bele. Jól össze keverni. Aztán sütőpapírral bélelt tepsibe bele önteni a masszát.


180 fokra előmelegített sütőben kb 25-30 percig sütni,de sütőfüggő is. hús tűt bele szúrod és nem ragad rá akkor jó igazából,plusz pici bebarnul a teteje.


Majd kihűteni és akkor darabokra vágod amekkorára szeretnéd.


Én az összeset felvágom kicsi kockákra. Aztán megy be a fagyasztóba.


Szerintem egy ilyen adag bő egy hónapot kitart. Nem minden sétához viszek egyébként. Szóval függ mennyit adsz neki.

Mindig a fagyasztóból kiveszem ebbe a melegbe hamar felolvadnak a kockák, ja és ami extra,hogy puha marad!!!! szóval kutyasuliba is ideális!

2022. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Premiere jutalomfalatok között keresgélj. Fressnapfban kapható.
2022. aug. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


En ezt adom a kutyusomnak, csak lazac van benne. Gyorsan megeszi, mert olyan allaga van, mint egy chipsnek igazabol, nem puha, de nem is kemeny, nyalra gyorsan oldodik.

Nagyon-nagyon budos, garantaltan oda fog ra figyelni a suliban illetve kint az utcan is :D

En az alphazoo-ban vettem amugy.

2022. aug. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Virsli felszeletelve. Az enyémek rajongtak érte
2022. aug. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!