Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Javasolnátok olyan menhelyeket...

Javasolnátok olyan menhelyeket, ahol gyakran vannak kistestű kutyák?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy vannak olyan alapítványok, akiknél gyakrabban vannak kistestű kutyák. Pest és Fejér megye előnyben, maximum 5 éves kutyát szeretnénk örökbefogadni. Nem kell fajtamentésnek lennie, igazából full keveréket szeretnénk és nem kölyköt. Eddig csak az Eszkulápot és az Aska Alapítványt találtam, de várom a javaslatokat :)

2022. aug. 28. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok egyesületet fel lehetne sorolni, a legtöbb helyen mindenféle méretű kutya megfordul. Merrefelé keresel? Meddig utaznál el kutyáért?
2022. aug. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

En pont az eszkulaptol fogadtam orokbe, oket amugy tudom ajanlani, velem nagyon kedvesek voltak, pedig en pont tacsko (jellegu) kutyust fogadtam orokbe es ertuk nagy a verseny ugymond :D

De nem volt veluk baj.


Egyebkent meg szerintem, ha nem ilyen nevesebb menhelyre mesz, az a tuti, ha szemelyesen megnezed, hogy milyen kutyak vannak, mert sok esetben nincs arra idejuk/ kapacitasuk, hogy minden naluk levo kutyat befotozzanak es hirdessenek a neten.

2022. aug. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Herosz

Fema

2022. aug. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szentendrei Árvácska
2022. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Árvácska!
2022. aug. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Budaörsi állatmenhely
2022. aug. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!