Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi volt a legviccesebb tipp,...

Mi volt a legviccesebb tipp, amit idegenektől hallottatok amikor ki akarták találni a kutyátok fajtáját?

Figyelt kérdés

Nekem egy sheltiem van, nem túl ismert fajta, szóval a spitztől kezdve az összes létező juhászkutyán át a kisrókáig már mindennek mondták, bár leggyakoribb a kis Lassie felkiálltás amikor meglátják.

A kedvencem mégis az volt amikor egy kisgyerek meglátta, és megállapította milyen szép husky. :D


Nektek milyen hasonló vicces tippek érkeztek amikor meg akarták állapítani a kutyátok fajtáját?



2022. aug. 30. 08:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem keverékem van, valami pásztorkutya mix. Kedvencem, amikor egy idősebb úr megtudta, hogy keverék és felkiáltott: Áhh, szóval miskolci medveb.szó juhászkutya!
2022. aug. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Csíkos agárra tipp: magyar vizsla.


Tacskó keverékre, tipik rövid lábakkal, közepes méret(17kg) azt tippelték golden retviever. 🤣

2022. aug. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer sétáltattam tesóm angol bulldogját, és megállítottak, hogy ez milyen állat. 😃
2022. aug. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
98%
Az amerikai staffordshire terrieremre egy ittas nő rákérdezett: “milyen fajta, bixbox?” Mire én, “staffordshire terrier” majd megdicsérte milyen szép. :D De már nézték boxernak, bulldognak, de ami a legbosszantóbb: harcikutyának is. :D
2022. aug. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Németjuhász,palotapincsi keverékemre kölyökként és most is 5 évesen azt hiszik,hogy kaukázusi kölyök 😅

Menhelyi mixemre többen is mondták már,hogy egy őz..

2022. aug. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
kisrókám volt, farkaskölyöknek tippelték:)
2022. aug. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

ez ugyan nem kutyás sztori, de vicces volt

vidéken éltünk és volt egy barna kecskénk a kertben. Városi huszonéves kirándulók a kerítésre tapadva csodálták, hogy milyen szép őzike!!!:))

2022. aug. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Border collie jellegű keverékem van, mentett, úgy néz ki, mint egy kölyök border collie. Egyszer túráról jöttünk haza, és szálltunk fel a villamosra, szabályosan szájkosár a kutyán, nem volt loncsos sem (nem tudom, hogy csinálja, hogy tisztább a bundája egy saras latyakos túra után is, mint a cipőm), akkor mögöttem valaki elkiáltotta magát, hogy "jaj, pitbull", és előre szaladtak a másik kocsihoz, nem volt ott más kutya, csak az enyém.
2022. aug. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Apumnak van egy hatalmas tk-s drótos vizslája, általában azt hiszik, hogy dog keverék.
2022. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Menhelyi foxi-mudi-németjuhász keverék, mudi meretű, drótos-hullámos-bozontos közepes hosszú bundájú, németjuhász színű, zászlós vastag farkú, egyik füle áll, másik félig konyul.

Tippek: németjuhász, husky, farkas, róka, sakál ...

2022. aug. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!