Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák eledelét főzéskor...

A kutyák eledelét főzéskor szoktátok-e sózni-fűszerezni?

Figyelt kérdés

Gyakran veszek csirkelábat, állateledelnek való húsféleségeket, csontot, stb., de nem adom nekik oda nyersen, csak főzve. Azt láttam egy természet-filmben, hogy a majmok imádják a sót! És a kutyák?

Szoktatok-e főzni a kutyátoknak? Ha igen, mit és hogyan?


2010. szept. 24. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Fűszerezni nem kell,mert nem való az ő gyomruknak,egy kicsi só viszont nem árt bele.Én mindig teszek bele(csirkefarhát)egy-két csipet sót,hogy valami íze legyen,a fűszerek vagy az erősen sós ételek viszont nemcsak hogy nem használ neki,de különösebben szükségük sincs rá,mert a kutyáknak nincs olyan kifinomult ízérzéke,mint nekünk.
2010. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Őszintén megvallva, nem is számítottam válaszra, vagy ha igen, akkor valami beszólásra, vagy hasonlóra.

Mégegyszer: KÖSZÖNÖM !

(Egyébként 50 F vagyok, és imádok főzni, nem csak a kutyáimnak, hanem a családnak is, de arra találok recepteket is! :-)

2010. szept. 24. 22:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha főzöl húslevest a családnak, akkor nyugodtan adhatsz kutyusnak főtt sárgarépát és/vagy zöldséget egy keveset.

Sőt, egy-két kanál nem túl forró húsleveslével öntsd nyakon a száraz tápot. Tuti siker :)

2010. szept. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. szept. 25. 01:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

a kutyának negyedannyi sóra van szüksége mint egy embernek

soha nem sózok, füszerezek nekik semmi .. néha kapnak maradékot, abban ugyis van elég só

2010. szept. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindig külön főzök neki és soha nem sózok!
2010. szept. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi neha raktunk neki egy kicsi sot de nem tul sokat
2010. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!