Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Macskahányást (szőrcsomó)...

Macskahányást (szőrcsomó) evett a kutyám, lehet tőle baja?

Figyelt kérdés

Mostanában eléggé aggódós vagyok - dolgozok rajta - és ma olyan helyen sétáltunk a kutyámmal ahol sok a cica. Egyszercsak annyit láttam, hogy felnyal a földről valami fehéret. Figyelni szoktam, és nem nagyon engedem neki, hogy felegyen bármit is (füvet is csak otthon engedem, mert arról tudom, hogy tuti nem vegyszeres), de most ezt nem láttam, csak mikor már nála volt.


Próbáltam kiszedni a szájából, de azonnal lenyelte. Azután megnéztem a helyet, és a földön fehér szőrök voltak. Olyan volt, mint amikor a cica visszahányja a szőrt. A kutyus oltásai megvannak, teljesen egészséges. Ez pár órája történt, azóta játszottunk, tanultunk, evett. De ha van is baj, az minimum a jövőhéten kiderül, nem? Nem volt olyan nagy az az izé, csak pár centi ha jól láttam. Bár mindenki akinek mondtam azt mondta semmi baja nem lesz. Igyekszem nem túlparázni a dolgokat, de anyukám is ilyen, valószínűleg tőle örököltem.



2022. szept. 1. 22:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy még kölyök a kutyus, de már majdnem felnőtt, egész nagyra nőtt. Nem is a bélelzáródástól félek (persze ismerem a tüneteket, és tudom, azzal azonnal doki) hanem hogy a cicának volt valamilyen betegsége, és a kutyus is elkaphatja, meg ilyenek...
2022. szept. 1. 23:07
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem lesz semmi baja. Ha nem lenne jó a gyomrának kihágyná!
2022. szept. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2022. szept. 1. 23:12
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Nagy mennyiségű szőrtől székrekedése lehet.
2022. szept. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
De azért egy falat szőrtöl csak nem...
2022. szept. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!