Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az a gégebeesés? A google...

Mi az a gégebeesés? A google nem talál semmit róla.

Figyelt kérdés
Az egyik válaszoló írta az elöbb, hogy a nyakörvtől gégebeesése lesz a kutyának, mi az, és igaz ez?
2010. szept. 25. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én írtam, más néven légcsőszűkület, de úgy kezdődik hogy benyomódik a gége amikor a kutya húz és nyomja a torkát a nyakörv, hörög, köhög is sokszor. Ha sokat húz tartósan beszűkül egy részen a nyelőcső/gége attól függően hol nyomja a nyakörv.
2010. szept. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És akkor mi lesz? AZ enyém mondjuk nem húz, de sokszor fel akar szedni valami hülyeséget, és olyankor elhúzom. Ettől lehet baja?
2010. szept. 25. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ez kialakul hidegben, melegben, vagy ha fut, ugrál, izgatott lesz hörögve veszi a levegőt és köhög, fuldoklik. Az ilyen kutyák nem futkározhatnak sokat mert fulladni kezdenek, hőségben nagy fagyokban sem szabad kimenni velük sokáig.

De elkerülhető ha megneveled a kutyádat és nem a pórázt használod a nevelés helyett. Ha megtanítod hogy azt mondod fujj akkor elmegy onnan nem kell odébbhúznod pórázzal.

2010. szept. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jah me gondolod h érdekli, hogy én fújolgatok:)))
2010. szept. 25. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!