Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ha a kutya játszik a...

Normális ha a kutya játszik a farkával?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Az nekik jó szórakozás, mert mozog és lehet üldözni :D
2010. szept. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos mértékben igen, de utalhat arra hogy aktív fajta/egyed és kevés neki az a napi fizikai és szellemi foglalkozás amit nyújt neki a gazdája, ezért keres magának elfoglaltságot és függője lesz pl. saját farka kergetésének. De csak ha túl sokat csinálja és teljesen bepörög tőle, főleg fiatal játékos kutyáknál néha egy kis faorkkergetés még normális.
2010. szept. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokan jönnek majd azzal, hogy ideggyengeségre utal, sőt a falkavezérséggel sem minden oké, de szerintem elfogadható ha csak néha csinálja.
2010. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ha csak játszik nincs baj...de nekem kb 2 hete halt meg a kutyám:( utolsó hetekbe olyat csinált,hogy a saját farkát támadta...mindig vérzett neki,annyira harapdálta,és pár héttel később csak rosszabb volt,és bele is halt szegény:( pedig nagyon szerettem,de nem lehetett semmit se tenni vele...elvileg vele született betegség volt..ilyen idegbaj...csak nemtudom miért több év múlva jött elő
2010. szept. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen normális :D
2010. szept. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom. De ö csak tényleg játszik vele.
2010. szept. 25. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!