Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyánál mit jelent az hogy...

Kutyánál mit jelent az hogy nagyfokú vízszeretet?

Figyelt kérdés
2022. szept. 13. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Imád úszni. Ha pocsolyát lát, tuti belemegy. Nem tudsz tőle locsolni, mert elé áll.
2022. szept. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Pontosan melyik szó jelentését nem érted, a nagyfokút, vagy a vízszeretetet?
2022. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem úgy érti a kérdező, hogy sokat szeret inni vagy sokat szeret vízben lenni? :D
2022. szept. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Lásd labrador. Imád úszni és búvárkodni.
2022. szept. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én a vizszeretetbe mást képzeltem bele,nem is tudom miért..
2022. szept. 13. 19:28
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Miért mit gondoltál? Szereti a vizet ezért sokat áll napon vagy mi? :'D


Nagyfokú víz szeretet - szeret úszni,úszó sportokat,úszó feladatokat,esős időt,fürdetés(utáni idő)t,vizének lenni,stb.

A vizet INNI minden állat szereti,nem erre vonatkozik a mondat.:D

2022. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Két vizslánk volt. Az elsőt noszogatni kellett, hogy bemenjen a vízbe. A második a Velencei tóba azonnal bement (kb. 1 évesen) és nem volt hajlandó kijönni, én mint egy hülye rohangáltam a kibetonozott csónakkikötőn, de ő csak úszkálás közben kapkodta a víz felett repülő rovarokat. Aztán amikor végre a betonjárdához jött, akkor a grabancánál fogva ki tudtam emelni a vízből.
2022. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tényleg kérdező , mit gondoltál, mit jelent?
2022. szept. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért szoktatás kérdése is.


Jó példa erre az én kutyám és alomtesója aki kolléganőmnél van.


Fajta szereti a vizet, anyja,apja rokonok is.


Én ettől függetlenül szépen fokozatosan szoktattam vízhez.


Kölyökként patakhoz jártunk le,bementem én is,becsaltam. Aztán 5 hónaposan levittük a Dunapartra, belement a vízbe,addig amíg leért a lába :D tetszett neki rohangált benne hajtotta a hullámokat. Viszont úszni nem sikerült megtanítanom,de nem adtam fel, pont indult egy napközi ami egy kutyauszodánál volt. Lehetett kérni fél órás úszást is,persze megszárították a kutyákat (tavaly októberben volt) 4 alkalmat járt,sajnos a napközis tréner otthagyta a helyet. Így napközibe bár járt hozzá,de uszni nem.De 4x úszott viszont, láttam kaptam videókat. Ügyes volt. Májusban mikor lent voltunk a Dunaparton a kutyám simán bele vetette magát a mélyebb vízbe(előtte nem,ahol mély volt a víz) ahol picit elmerült,de minden gond nélkül kiúszott. Utána féltettem így hosszú pórázon engedtem be. Trénert megkérdezve vettünk úszómellényt ez jobban fent tartja,még magabiztosabb. Szóval ja 2 évesen a kutyám megtanult úszni uszodában:D 2,5 évesen vagyis idén nyáron meg a Dunában kamatoztatta.


Alom tesója kerüli a vizet,pánikol,pocsolyákat is kikerüli. De abszolút nem lett hozzá szoktatva a vízhez semmilyen szinten!


alapvetően mivel vidravadászatra használták őket,így a vízszeretet bennük kell,hogy legyen.


De láttam már víziszonyos goldent is. Kölyök korban azért érdemes elvinni Dunapartra,kutyás strandra stb. Többi kutya is becsalja őket.

2022. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!