Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 6 kg-s Yorkie (tehát elég...

Egy 6 kg-s Yorkie (tehát elég nagy méretű az átlaghoz képest) ki tudja hordani egy 10-12 kg-s törpeuszkár kiskutyáit?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a választ!

2022. szept. 13. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Szóval a keverék szapis "yorkiedat" össze akarod rakni egy "törpeuszkárral" (Ami szintén egy szapis keverék, de még ha fajtatiszta uszkár lenne sem lehetne törpe), hogy te is egy mocsok szaporító lehess. Gyönyörű. Te melyik fajta vagy, aki azért csinálja mert Fifi mennyire akar anyuka lenni, jajj milyen aranyosak lesznek a kiskutyák, vagy az a 20k kell kölykönként? Nem mintha bármi különbséget jelentene amúgy.
2022. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Talán, de nem kockáztatnék vele és amúgy is értéktelen keverék lesz belőle, ez szaporítás lenne, nem tenyésztés...
2022. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Ja és hogy érdemben is válaszoljak : szerencsére a természet bölcs és általában úgy oldja meg hogy az anyai genetikát hordozzák az újszülöttek ebben a verzióban, tehát ők is aprók lesznek.

DE egyáltalán nem dicserenő konstelláció ez, inkább nem kellene pároztatni őket.

2022. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

4-es: Köszi a választ!


(Egy szóval nem mondtam azt, hogy szaporítani akarnék bárkit is😁)

2022. szept. 13. 21:58
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Keverék yorki ki tudja hordani a keverék kutyáit a szaporítónál. Az, hogy senki nem fog ezekért a kölykökért fizetni, már egy másik doboz. Bár tudom, sok ilyen kutya kerül utána egy dobozban az utcára, vagy méggyorsabban a föld alá.
2022. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Nincs mit, a 3 és a 4 is én vagyok 🙂
2022. szept. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék elindítani egy acsarkodó vitaoldalt. Tök feleslegesen pattogtok, mivel nem mondtam, hogy szaporítani akarnám a kutyákat. Úgyhogy álljatok le! Már komolyan ott tartunk, hogy a kérdezős oldalakon nem lehet kérdezni, mert valaki mindenképpen beleköt.


Teljes mértékben nem érdekel, hogy mit hisztek, hogy miért írtam ki a kérdést. Tartsátok magatokban, mert, ha szaporítani is akarnék (de NEM akarok), akkor a fröcsögő kommentek ellenére is szaporítanék🤭 Úgyhogy ezt fogadjátok el, nyugodjatok le, és lépjetek tovább

2022. szept. 13. 22:05
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"szerencsére a természet bölcs és általában úgy oldja meg hogy az anyai genetikát hordozzák"



Igen, némileg megoldja, de nem mindig sikerül kellőképpen, ez jelen van lovaknál is és sajnos előfordul, hogy túl nagyok lesznek így is a kicsik.


2es voltam...

2022. szept. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem
2022. szept. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

Ne törődj a kötekedőkkel kérdező, sokan vannak az oldalon, akiknek másból sem áll az élete, mint köpködni random idegen emberekre ezen az anonim fórumon, bármi okból kifolyólag. Ez nem feléd irányul, alapból van bennük feszkó, vagy egó és fszméregetési kényszer.


Erre a kérdésre nincs konkrét válasz, mert vagy ki tudja hordani a kölyköket, vagy nem. Nyilván nem kéne kockáztatni, mert nem csak a kölykök, de az anya élete is veszélybe kerülhet.

2022. szept. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!