Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyenek a Purina One kutyatápok?

Milyenek a Purina One kutyatápok?

Figyelt kérdés

[link]


Egy 8 éves yorkiem van. Ezzel a táppal (adult- marha/ lazac ízesítés) + nyers csirkével (szárny és nyak) etetem. Reggel adok neki a tápból, este meg kap husit. Vélemény?



Előre is köszönöm:)



2022. szept. 19. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Van ennél jobb kaja is. De nem annyira fos.


Prémium minőségnél mindig minden összetevő fel van sorolva, a százalék is és a hús összetétele is, melyik szerv, vese, máj, szív stb. Drágább az ilyen kaja, de kevesebb kell belőle, így összességében, jobban megéri.

2022. szept. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Hat nezd, ez a tap szar, de ezt szerintem nem nehez eldonteni, csak el kene olvasni az osszetevoket. Tele van szojaval es kukoricaval, a hustartalom is keves.

Attol meg, hogy yorkie, nem kell fajtatapot ennie, ez is csak egy reklamfogas. Barmilyen jo minosegu tap megteszi, fajtatol fuggetlenul. Csak olvasd el az osszetevoket mindig es torekedj a magas hustartalomra :)


Azt viszont nem tudom, hogy mennyire jo otlet a nyers/ fott etetest keverni a tapossal, ehhez nem ertek.

2022. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Rossz volt, nem ízlett.
2022. szept. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%

A tápot és a nyerset nem ajánlott keverni mert puffadást,bélgyulladást is okozhat. Illetve a táphoz elég a gyenge gyomorsav, a nyershez erősebb gyomorsav kell.


Ami a tápot illeti, közepes minőségű, van ennél sokkal jobb is. De ha a kutyád egészséges tőle akkor neki megfelelő.

2022. szept. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem adnám.
2022. szept. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb táp,tele van felesleges összetevőkkel.😕

Nem tudom mennyibe kerül,de pl a Markus-mühle sokkkal jobb+hidegen sajtolt és viszonylag olcsóbb.

Még a Brit prémium is sokkkal jobb ennél.

A mi kutyáink greenwoods-ot kapnak,azt jó szívvel ajánlom, és az sem olyan drága.

2022. okt. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaa és én sem ajánlom keverve adni a szárazat a nyerssel, ugyanazért amiért a 4. válaszoló sem.
2022. okt. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!