Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányszor? Mit? Mennyit? Kell...

Hányszor? Mit? Mennyit? Kell enni adni egy 10hónapos YORKSHIRE TERRIERnek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 11:09
 1/5 Morfologus ***** válasza:

5x, nemtudom, 10kg


Pontosan mire gondolsz?

2010. szept. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

úgy értem most 110g-ot kap kétszer konzervből

át szeretnék váltani szárazra és abból mennyi kell egy etetéskor hányszor kell

2010. szept. 26. 11:26
 3/5 Morfologus ***** válasza:

Ja, bocsi, nem olvastam az "enni" szót és úgy értelmetlen volt :D

Hát ha meg tudod venni akkor prémium tápokat, Eukanuba-ból van direkt yorki, asszem. Etetési útmutató alapján.

2010. szept. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én yorkim Acana Lamb and Apple tápot eszik, valami gyönyörű tőle a szőre:)

Reggel és este kap, kb 15 szemet.

2010. szept. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Santal válasza:

A mi yorkinknak (most 1 éves) számtalan száraztápot volt szerencséje kipróbálni. Az eddig próbáltak közül az alábbiak ízlettek neki a legjobban:

Royal Canin Mini Sensible

Royal Canin Yorkshire Terrier

Royal Canin Mini Adult

Happy Dog Supreme Irland

(Próbáltunk még Mera Dog-ot, Hill's-t, Eukanuba-t, Chicoppe-t és DaDo-t... ezeknek nálunk nem volt túl nagy sikere...)

A száraztápokból lényegesen kevesebbet kell adni kutyáknak, mint konzervből, mivel a konzervek 70%-a víz!

Száraztápból átlagosan 80 grammot igényel egy yorki naponta, de a kutya testtömegéhez mért pontos etetési útmutató minden száraztáp csomagolásán fel van tüntetve.

Viszont száraztápnál mindig álljon tiszta ivóvíz a kutya rendelkezésére, mivel ez tömör táplálék.

2010. szept. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!