Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a neve annak a botnak...

Mi a neve annak a botnak amivel befogják a kutyákat?

Figyelt kérdés
Animal Planet-en láttam hogy a kutyákat nem egy sima pórázzal fogják be, hanem egy bottal aminek a végén hurok van. Ennek mi a pontos neve?
2010. szept. 26. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én hurkosbotnak ismerem. Szerintem azért jó, mert nem tud a kutya az emberhez férkőzni, és igy megharapni
2010. szept. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen igen egyre gondolunk. Azért lenne szükségünk rá mert itt a környéken van egy kóbor staffordshire terrier. A menhelyet felhívtuk hogy fogják be, de másodszorra is közölték velünk ,hogy nem érnek rá.2 hívás után feladtam.Értek a kutyákhoz nekem van már 2 staffordom, tehát nem féle tőlük,és imádom egyébként is a fajtát. befogom, elviszem állatorvoshoz és befogadom..de nemértem a menhely dolgozói közül mértnincs ideje egyikneksem idejönni a helyszínre..de majd megoldom akkor egyedül.
2010. szept. 26. 11:44
 3/13 A kérdező kommentje:
de valami speciális neve nincs ami alapján megtudnám venni?mert ha bemegyek egy kutyaboltba és aztmondom adjanak egy hurkosbotot hülyéneknéznek:D egy ilyennel szeretném megközelíteni a kutyát. nem árt az óvatosság..
2010. szept. 26. 11:45
 4/13 anonim ***** válasza:
esetleg sintérbot?
2010. szept. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hmm lehet..nemtudom:S:Dhát körülnézek itt neten...google képkeresőbe beírtam hogy hurkosbot meg sintérbot de nem olyanokat adott ki..namindegy körülnézek a boltokban hátha van..vagy netről esetleg rendelni ha a boltban nincs..köszi a válaszokat:)
2010. szept. 26. 11:53
 6/13 anonim ***** válasza:

de szerintem kutyás boltokba nem adnak ilyet el. szerintem úgy is megértik, hogy amivel a sintérek befogják a kutyákat...

és ha kajával hozzádcsalogatnád?

2010. szept. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
befogó rúd
2010. szept. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nálunk van ilyen az állatboltban

Itt az a neve, hogy befogóbot:D

2010. szept. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:Dpórázzal oldottam meg.kajával próbálkoztam már előtte,de elég félős szegény:(nem mert odajönni..ígyhát nekem kellett. Már ittvan nálam:)2 hete csavargott a környéken..
2010. szept. 26. 17:52
 10/13 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok egy nagy staffordshire-párti, de ha Neked egyébként is van kettő, akkor biztosan ismered a fajtát.

Mindenképp szükséges ez a befogó dolog? Szerintem ez nem lenne a legjobb hatással a későbbi kapcsolatotokra...nem próbáltad még magadhoz hívni? Nem tudnál simán egy nyakörvet ráadni? Vagy tartasz tőle?

Szerintem az állatorvos segít, ha megkéred.

2010. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!