Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szeressem sajátomként?

Hogyan szeressem sajátomként?

Figyelt kérdés
már van kb. 3 éve egy labradorunk, ami a tesómé volt, ő jövőre kollégiumba megy, így hát enyém lett, a kutya, nagyon szeretem, de nem úgy mintha a sajátom lenne. Hogyan szeressem sajátomként?? Mit csináljak vele? (amúgy, amióta megvan minden percem vele töltöm, mikor tesómé volt én foglalkoztam vele, de nem tudom sajátomként szeretni) egyébként tavasszal kaptam volna saját kutyát
2010. szept. 26. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehéz eset... Valószínűleg azért esik nehezedre, mert lehetett volna olyan saját kutyád, aki az elejétől fogva csak a tiéd lett volna.

Tanítsd meg dolgokra, trükkökre, amiket csak veled csinál.

2010. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik nekem hogy kicsit bánt hogy nem kaptál sajátot tavasszal, ha ezt feldolgozod akkor már tudod szeretni sajátodként, amíg ez bánt addig nem.
2010. szept. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi, amúgy nagyon sok mindenre megtanítottam és mindenkinek megcsinálja (ha ugy mondja a parancsszót, ahogy azt én tanítottam meg neki) tud hajolni ülni feküdni pitizni, kúszni és még rengeteg mást mert mondtam hogy már 3 éve én foglalkozok vele
2010. szept. 26. 12:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez csak rajtad függ.

Ha belegondolsz abba, hogy te gondozod, te tanítod, rád van utalva, neki nincs más rajtad kívül -- és mégsem tudod szeretni, ha neked fontos a tulajdonjog ahhoz, hogy érzelmet váltson ki belőled, akkor ajándékozd oda valakinek, aki képes a kutyát önmagáért szeretni.

2010. szept. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!