Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek és mennyire vált be...

Kinek és mennyire vált be kutyariasztó használata?

Figyelt kérdés
Sajnos mostmár elviselhetetlenek az éjszakák a szomszédban lévő kutyák miatt, hiába lakunk mostmár egymás mellett több mint 3 hónapja minket sem szoktak meg. A 7 hónapos kisbabámhoz nem kell felkelnem éjjel, viszont a kutyák miatt óránként fent vagyunk. Aki használt ultrahangos kutyariasztót, annak mi a tapasztalata róla?

2022. szept. 23. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
" A 7 hónapos kisbabámhoz ........" Ha ilyen koru babád van, nem kellene ultrahangos riasztot büzgetned a fülébe!!!!! (A babák nagyon magas frekvenciáig hallják a hangokat. Bele fog hülyülni az általad nem hallott zajba!!!!!!!
2022. szept. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

A gyereket teszed csak tonkre vele.


A kutyaugatast meg lehet szokni es nem ebredsz fel ra.

Most a gyerek miatt mas a hormonrendszered,olyan,h riadj fel,ha vmi nesz van vagy a gyerek sir.

2022. szept. 24. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt kintre kell tenni, nem a házból szólna, illetve, ahogy írtam több mint 3 hónapja nem sikerült megszokni, közvetlenül a ház fala mellett vannak a kutyák, a szigetelés is nagyon viszi a hangot, tehát nem… ez nem az az eset, hogy megtudom szokni. NAGYON MEGKÖSZÖNÖM, HA VALAKI A KÉRDÉSRE VÁLASZOL TAPASZTALATBÓL!
2022. szept. 24. 04:07
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

A szomszéddal kellene ezt megbeszélni, hogy éjjelre zárja el a kutyákat, nevelje meg őket, vagy használjon erre az időre ugatásgátló nyakörvet.

Elég nagy szemétség a saját udvarukban terrorizálni a kutyákat...

2022. szept. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Faszt lehet megszokni az ugatast, a 2-es akkor meg nem lakott allandoan ordito kutya mellet. Oruljon neki!


De en abszolut megertem a kerdezot, sajnos nekem is van ilyesmiben tapasztalatunk, borzaszto egy kinzas ez. Otletem nincs, en inkabb koltoztem, mert szerencsere csak alberlet volt.


De tenyleg szornyu ez.

2022. szept. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Kutyája válogatja valamelyik csak mégjobban fog tőle ugatni.
2022. szept. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Ez egy elfogadhatatlan állapot. De itt jellemző, hogy az állattartásnak nincs kultúrája. Ne tűrjétek, hogy ez a birtokháborítás tönkretegye az életetek, egészségetek.


Próbáltál normálisan, határozottan tárgyalni a szomszéddal? Ha igen, mi lett az eredménye?


Én vettem múlt évben egy GoodLife DogSilencer MAX kutyarisztót és sokat használ. Mondjuk elég drága. Én Csehországból rendeltem, és ha nem vált volna be, x időn belül visszafizetik az árát. Egy próbát szerintem megér Nektek is.

Jól be kell állítani, ami nem könnyű, ki kell tapasztalni.

Fontos, hogy minél jobb rálátása legyen a célpontokra.

Mondjuk a süket, nagyothalló célpontokra hatástalan.


Vannak még az ugatásgátló nyakörvek, csak ahhoz a gazdája beleegyezése kell.

2022. okt. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!