Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez így működhet?

Ez így működhet?

Figyelt kérdés

Ha a kutyámnak azt a nevet adom, hogy Miau, és megtanulja, akkor a macskám is tudna neki szólni? Illetve ha nem azt a tiltószót tanítom, hogy "nem", hanem azt a hangot tanulja meg erre, amit a macska is kiad mikor fúj (ezt egész jól utánzom), akkor a macskám is le tudja állítani a kutyát, ha soknak érzi? :D

Ez működhet?



2022. szept. 24. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem the nem tudsz olyan hangot kiadni mint a macskád
2022. szept. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Thunderfairy ***** válasza:
68%
Két teljesen külőmbőző állat a macska meg a kutya. Nem fogják megtanulni egymás jelzéseit.
2022. szept. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bárki tud, ha eleget gyakorolja. Én gyerekkorom óta utánoztam az összes macskánkat. Oké, a dorombolás nem megy, de a nyávogás és a fújás nem ördöngösség.

De nem ez volt a kérdés.

2022. szept. 24. 11:41
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Gyerekkorod óta... Pedig a gondolkodásof és stílusod alapján még mindig nem lehetsz több 8-9 évesnél. De aranyos, amikor a gyerekek azt hiszik, hogy ők már nem gyerekek.
2022. szept. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem is ismertek :D csak egy ötlet alapján ítéltek. De inkább nézzenek gyereknek mintsem legyek megkeseredett savanyúcukor :P
2022. szept. 24. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem simán! Próbáld meg és 3 hónap múlva írj nekem privátban, hogy mi lett a vége, légyszi!

Én szoktam beszélgetni a cicámmal. Ő rengeteg különféle nyávogó berregő hangot tud kiadni, rengeteg különböző hangsúllyal. Amikor valamit nagyon akar és nagyon nyafogva vinyákol, akkor azt szoktam, hogy leutánzom a saját nyafogását, ugyanolyan hangsúly, minden. Elkezd rám figyelni és próbálgat mindenféle hangot kiadni és azt figyeli, hogy mennyire jól utánzom. És egyszer csak elege lesz és sóhajt egyet 🤣

2022. szept. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, csak ne éld bele túlzottan magad
2022. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!