Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel béleljem ki télire a...

Mivel béleljem ki télire a helyét?

Figyelt kérdés

Nagytestű kutyám van, még kölyök, 6 hónapos.

Kutyaháza van, de nem tudom mit tegyek be, hogy ne a hideg lapon feküdjön.

Ugye pléd, anyag, ilyesmi nem jó,mert nyirkosodik. Szalma jó megoldás? Esetleg más ötlet?


2022. szept. 25. 20:20
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
95%
Igen a szalma az jó megoldás én is azt rakok nekik be és érdemes cserélni amikor már nagyon "össze tört" a szalma.
2022. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szalma jó ötlet. Plusz én vettem a kutyaház ajtajára hőfüggönyt.


Nekem bent van az előszobában egy nagy kutyafekhely is, hogy a nagyon nagy mínuszokban bent aludjon (11 éves), de így is inkább kint alszik szívesebben. :D


Ezért én pl körbeszigeteltem a kutyaház oldalát is. Igaz, megmozdíthatatlan, viszont nagyon tartja a hőt.

2022. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Esetleg polifoam?
2022. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

#3 ha allatorvoshoz akarod vinni, mindenkepp, seperc alatt szetragja.


Szalma a nyero, rendszeresen cserelve hogy ne nedvesedjen at es ne rohadjon meg.

2022. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
A szalma kérlekszépen évezredek óta megoldás :) hacsak nem évmilliók óta ;) Viszont ahogy írják is, cserélni kell. A kutyaházat egyébként (szerintem) érdemes két rétegűre megépíteni, tehát az oldalán, ahol a fa lemez van, pár centi hungarocellt (esetleg rendes szigetelőanyagot, szigetelő hungarocellt) rakni, majd arra is rá falemezt (mert a gízsgugya szétrágja). alulra szalma.
2022. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok: lehet kapni hőtartó polifoamot, egyik oldala fényes szürke. abból rakj a szalma alá és akkor már igazán király helye lesz :) nem tudom melyik oldala van fölfelé :D
2022. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%
Én szalmával szoktam.
2022. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Tedd a házat kicsit magasabbra, hogy még véletlenül se tudjon tócsa gyűlni alá, ha sok napig esik az eső. A ház alá tegyél téglákat, arra valamilyen szigetelő anyagot, és szigeteld a házát, a tetejét is, oldalait is. Az ajtajára tegyél hőfüggönyt, és mutatsd meg neki, hogy azon be tud menni. Alomnak én is a szalmát szeretem a legjobban, és cserélem vagy feltöltöm legalább havonta egyszer, ha esős-havas az idő, akkor attól függően, hogy mennyire nedvesedett át.

Milyen fajta kutya?

2022. szept. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
A szalma a legjobb megoldás mindenféle textil helyett. Viszont, ha van valami ügyeskezű ember a családban, érdemes kicsit megmókolni a házat (feltéve, hogy egy sima extrák nélküli faházikóról beszélünk). Valami olyan elképzelésem van, hogy a ház falazata dupla fából álljon, lehetőleg az alja is, és a két fa réteg közé menjen valami fasza kis szigetelőanyag. Nem vagyok jártas ebben, mert az enyém épp az ágyunkban horkol (10 hónapos-52 kg), szóval bocsi ha fszságot írtam, ez csak egy elképzelés.
2022. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
88%
Én Müllerben vagy állatkás helyen veszek mindig egy csomag nyuszi szalmát, azt nagyon szereti a kutyusunk. Eddig 400 ft volt és kitartott sokáig.
2022. szept. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!