Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok olyan kutyafajtát...

Tudnátok olyan kutyafajtát mondani ami tartható lakásban?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy lelki társat.

Kertesházunk van de a szobámban lakna. Természetesen napi 2-3 óra sétára mennék vele.

Ha lehet mivel gimnazista vagyok így valami könnyen kezelhető közepes testű kutyára gondoltam.



2022. szept. 28. 07:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
plüss
2022. szept. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Menhelyen nézzetek szét.
2022. szept. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem kistestű lenne jó bentre. Csivava, mopsz, francia bulldog, bichon frise, esetleg angol bulldog.
2022. szept. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Anyukámnak egy bischon havanese van így nem szeretnék friesét
2022. szept. 28. 07:54
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Nézd meg a menhelyet, vagy az örökbefogadható kutyák csoportját a facen. Nagyon cukik vannak ott is, kölykök is, nem kell egy csomó pénzt kidobni fajtatiszta kutyusra, hidd el, tud egy menhelyi is lelki társad lenni, még jobban...
2022. szept. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom jutott már eszembe volt is már csak ugye én szobában lakásban tartanám és mivel ott részben keverék kutyák vannak nem lehet tudni mekkorára nő, anyukám pedig max közepes testű kutyust enged😐
2022. szept. 28. 09:04
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Kezdő kutyásnak nem biztos, hogy egy menhelyi kutya lenne a legjobb választás (lehet lepontozni)


Kérdező


Van egy csomó face csoport gazdiknak. Ezeket érdemes megnézni, olvasgatni, kérdezni. Ott a saját tapasztalataikat osztják meg az emberek.

Ha ezek alapján körvonalazódik a fajta, akkor elkezdhetsz tenyésztőt keresni. Ne szaporítótól vásárolj, mert hiába tűnik olcsóbbnak, később nagyon ráfizethetsz.

2022. szept. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem ragaszkodsz kölyökhöz, egy fiatal felnőtt kutyánál már lehet tudni a méretét, illetve ha fajtajellegű, akkor még kölyökként is könnyebb tippelni.
2022. szept. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

"Kezdő kutyásnak nem biztos, hogy egy menhelyi kutya lenne a legjobb választás (lehet lepontozni)"


Első kutyám mentett kutya, nem mind nehéz eset.

2022. szept. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Kölyök kutyáról is meg lehet állapítani, hogy kis, közepes vagy nagytestű lesz. A menhelyi dolgozók meg főleg tudnak ebben segíteni.
2022. szept. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!