Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok tenni ilyen esetben?

Mit tudok tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Van a szomszédunkban egy kutya, aki szinte folyamatosan "visít" (nem sima nyüszögés). Már többször szóltam a szomszédnak, de valahogy mindig újra kezdődik ez az egész. Minden hétvégén erre kelünk, mert a kutya pont az ablak alá áll, néz a szobánk ablakára...

Nincs szerintem semmi egészségügyi baja, ha valaki elmegy a családból akkor kezdi el nagyon...

Évek óta ez megy, de nagyon meguntam, mi a helyes lépés ilyenkor?


2022. okt. 2. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a jegyzőnek szólsz. Mást nem tehetsz.
2022. okt. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elengedsz egy egeret az ablakala…
2022. okt. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Helyesen "egy kutya, AMI", es nem aki.


Es a szomszedod tipikus peldaja annak, hogy kutyat barmilyen idiota tarthat. Nem tudja megnevelni, nem is akarja, mert a kutyasok bunkok.


Amugy ja, elvileg a jegyzovel kell beszelni. Ha mazlid van, a jegyzo partatlan, vagy nem kutyabarat. Ha nincs mazlid, nem fog semmit tenni. Mint irtam: a kutyasok bunkok. Sok sikert hozza.

2022. okt. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!