Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya babakocsiról mi a...

Kutya babakocsiról mi a véleményetek , lebénult a tacskóm és vettem neki egyet , nem fognak furán nézni az emberek a buszon?

Figyelt kérdés

#Kutya bqbakocsi
2022. okt. 5. 09:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Csak a kutya érdekeit nézd
2022. okt. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
De. Mostanában, amikor a csirke far-hát ínyenc falatnak számít, ne csodálkozz, ha a " fene a jó dolgát", szlogent fogod hallani. Ha egy nyakba akasztós táskában vinnéd a blökit, ezeket elkerülnéd, de végül is mind egy. Azt tedd, amit jónak látsz. Emlékszel a mesére, az ember, a fia, meg a szamár? Bármit teszel, nem lesz jó.
2022. okt. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Bevallom én is megnézném, mert nemigen láttam még ilyet, de akármit gondolok megtartanám magamnak.
2022. okt. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Én inkább ilyesmiket néznék. [link]
2022. okt. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Én egyre többet látok. Én is vettem, mert a kiskutyám már hamar elfárad. A kocsi kényelmesebb, mint egy hordozó.
2022. okt. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

En szoktam latni a kornyeken egy babakocsis kutyut :)


Amugy nyilvan, megneznek, talan be is szolnak, de nem kell vele torodni.

En is siman vinnem igy a kutyat, egyszerubb, mint kezben cipelni es neki is kenyelmesebb.

2022. okt. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Akármi a téma, valami barom mindig belevisz egy kis politikát.
2022. okt. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Azért vettem a kocsit mert 8 kiló a kutya és nem tudom cipelni a buszon , metrón mikor megyünk a fizikoterápiàra.
2022. okt. 5. 10:45
 9/22 Metionin ***** válasza:
100%
Szard le mások véleményét, a kutya érdeke a fontos. Ha ilyet látnék, biztos sunyiban megnézném de minden rosszindulat nélkül, csak mert még sosem láttam.
2022. okt. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
Ne foglalkozz vele, ha beszólogatnak, semmi közük hozzá, nem nekik kell a kutyát cipelni. Egyébként szerintem praktikus, főleg, ha mondjuk mást is cipelsz a kutya mellé, azt is bele tudod pakolni. Én még utazáshoz is gondoltam ilyenre.
2022. okt. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!