Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Számít, hogy egy kutya hidegen...

Számít, hogy egy kutya hidegen vagy melegen kapja az ételt?

Figyelt kérdés
2022. okt. 6. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

Volt egy riport, egy alaszkai, szánhúzós tenyésztővel, aki díjnyertes ebeket szaporított.

Kivett egy olyan 50 kilós, jéggé fagyott húskockát, a fészerből, fejszével lecsapott belőle, és úgy adta.


Ebből kiindulva, miért kéne melegíteni, a hűtő meleg/szoba meleg kaját?

2022. okt. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Most mivel már hidegebb az idő, én szobahőmérsékleten hagyom a kajáját. Nem teszem hűtőbe. És úgy adom neki.
2022. okt. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerinted hány Alaszkában, az ottani időjáráshoz szokott kutya él kis hazánkban?
2022. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

A belek jobban emesztenek ,ha melegen adod. A erkerings jobb,a felszivodas jobb,emesztes jobb.


Kezbol add.


Meleg szobaban tarsd egesz nap a kutyat. Ne fazzon.

2022. okt. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem számít valamennyit.


A szánhúzósok a halat valóban fagyos állapotban szokták adni (szerintem a szálkák miatt nem akarják főzni, mire ott kiolvad az meg egy nap + akkor nagyon koszol is), de emellé a kutyák kapnak meleg levesszerűséget is, ami általában csont nélküli hús felfőzve + táp.

2022. okt. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!