Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyás vagy macskás vagy?

Kutyás vagy macskás vagy?

Figyelt kérdés

2022. okt. 6. 21:25
A kérdező szavazást indított:
Kutyás
Macskás
Egyéb
81 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Mindkettőt szeretem, de mivel eddig csak macsekom volt, így arra szavaztam :)
2022. okt. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

Az én személyiségemhez és igényeimhez jobban passzol a kutya.


Szeretem a macskákat is (a jófejeket), de itthon nem tartanék, valahogy azt az öntörvényűségét amit nagyon sokan szeretnek benne, én sose tudtam értékelni. Engem csak felidegesít, hogy látom rajta hogy érti amit mondok, és direkt nem csinálja, vagy direkt az ellenkezőjét csinálja:)

2022. okt. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Macska🥰

A kutyaktol viszonz meg félek

2022. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

Macskás vagyok, van is 4. A kutyáktól én félek, mert többször is volt, hogy megtámadtak, pedig csak mentem az úton.

De ettől még nem utálom őket. Az unokatesóim kutyáit imádom, vannak nagyon aranyos emberszerető kutyák is!

2022. okt. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%
Náthás.
2022. okt. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Kutyakozmetikusként, és kutyaterapeutaként imádom a kutyákat, de nekem egy igazi lusta macskám van akiért odavagyok..Családomban mindenkinek van kutyája csak nekem nincs. Szóval én imádom a kutyákat, macskákat is.
2022. okt. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%

2-es... Nem ertem. A macskakra mondjak, hogy ontorvenyu, de a kutya akkor micsoda, amikor osszeugral, ugat ok nelkul es osszenyalaz mindent. A macska mit csinal? Semmi rosszat. Enni is tud normalisan, nincs az az undorito hang, mint ahogy a kutya zabal. A kutya veszelyes, egy kozepes termetu siman megol egy gyereket, vagy egy picit nagyobb egy felnott embert.


Lelok a macska egy targyat? Na es? A kutya szo szerint szetbarmolja a lakast.


Kiscicak gyengeden jatszanak, a kiskutyak lerombolnak mindent.


Es vegul, de nem utolso sorban: semmilyen allat nem erti, hogy mit mondasz. Max. meg tudod tanitani, hogy reagaljon szavakra. De nem erti. Ha megtanitod, akkor sem erti, csak csinalja, vagy sem. Fogalma sincs rola, megis miert kell barmit csinalnia. Kb. pavlovi reflex az egesz. Kutya, macska, lo, elefant, delfin, stb. Jutalmat kapott, miutan megcsinalta a feladatot, utana anelkul is megcsinalja nagy altalanossagban. Ennyi.

2022. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Gúty mindenek felett
2022. okt. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Papagájos és kutyás, madaraim előbb voltak, macskát miattuk nem tartok.
2022. okt. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tőlem kérdezted, de hadd reagáljak:


"de a kutya akkor micsoda, amikor osszeugral, ugat ok nelkul es osszenyalaz mindent"

Neveletlen, ami az adott gazdi hibája, az én kutyám nem csinál ilyeneket, ő meg van nevelve.

2022. okt. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!