Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktathatom ra tacsko...

Hogyan szoktathatom ra tacsko keverék kutyámat hogy a saját agyaban aludjon ? Egyszerű nem hajlandó ra bármit teszek vagy lehet csak én vagyok béna xd

Figyelt kérdés

2022. okt. 7. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

A tacskók nagyon bújós kutyák...

Azt kipróbálhatod, hogy olyan fekhelyet készítesz neki, ami kicsit olyan mint egy ház...akkor ott bújhat.

2022. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Hat ha tutujgatod ahelyett, hogy kutyakent bannal vele, akkor ne csodalkozz.
2022. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mit értesz az alatt hogy kutyakent bánják vele ? Valóban nem vagyok vele sztm elég domináns … ezen biztos valtoztatnom kellenne .
2022. okt. 7. 16:28
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha van rá mód , akkor tedd a fekhelyét a te ágyad mellé.
2022. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Hat oszinten? Nekem nem sikerult siras nelkul, marmint a kutya sirt, nem en, bar en is majdnem...:D

Igazabol hulye voltam es hagytam, hogy velem aludjon egy agyban par honapig, de ez nekem abszolut nem valo, illetve ejszaka is tobbszor felebresztett, ahogy helyezkedett, sokszor akart ram fekudni, a hatamra,ilyesmi, nem birtam mar tovabb, igy leszoktattam errol. Az nem mukodott, hogy az agyam melle raktam a fekhelyet, mert nyilvan hatmillioszor akart feljonni az agyra es amikor elaludtam es nem tudtam tiltani, akkor nyilvan mindig arra keltem, hogy az agyban van.

Igy en kizartam a halobol, kb 3-4 hetig sirdogalt egy jo 30-40 percig estenkent, de aztan megszokta, hogy uj helyen alszik ejszaka.

Viszont igy sem a sajat agyaban alszik, hanem inkabb a kanapen, de ezt mar leszarom, a lenyeg, hogy nem velem :D

2022. okt. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Örüljön, hogy a lakásba bejöhet, nemhogy a szobámba. Ágyamba meg ne bújjon explicit engedély nélkül, amit nem fog megkapni. Szeretem meg minden, de azért a kutya az kutya, nem kisbaba.
2022. okt. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5 . Igen nekem sem működik ha az agyam melle rakom az övet mert nyilván 6 milliószor felugrik .. és nem szeretek vele aludni mert nyilván este felkel sokszor és engem is felébreszt .. tegnap kihoztam a nappaliba és bezartam az ajtót de annyira sírt és kaparta az ajtót hogy csak vissza vittem xd ui:.két órát aludtam tőle este xd :/
2022. okt. 7. 17:17
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
Kedves Kérdező, baromi egyszerű. Szerezz egy pasit/csajt. Biztos nem fogja tolerálni, hogy a tacskó által levedlett szőrtengerben bújjon össze veled, és egyből ki fogod rakni a szobádból, lesz*rva a hisztijét.
2022. okt. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat igen, de nem szabad engedni a sirasnak. Pont azert csinalja, hogy elerjen vele valamit, es hat be is jott neki. De ki kell tartani.
2022. okt. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tiltod le arról, hogy felugorjon az ágyadba?
2022. okt. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!